|

وقتی رضاییان تساوی مقابل ازبکستان را عادلانه می داند

بازیکن تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در نیمه دوم ریتم بازی از دست ما در رفت و تساوی عادلانه بود. در ادامه می توانید بیشتر در این مورد بخوانید.

لینک کوتاه کپی شد

رامین رضاییان پس از تساوی 2 بر 2 دیدار ایران و ازبکستان در نشست خبری، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود و باید به هر 2 تیم تبریک بگویم. در نیمه اول کامل بازی را در اختیار داشتیم اما افسوس که در نیمه دوم بر خلاف نیمه اول گل بدی خوردیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرآنلاین، وی افزود: وقتی یک استادویم هوادار از تیم حمایت می کند، مسلم است کار سخت می شود. شرایط مثل این بود که ۱۰۰ هزار نفر به ورزشگاه بیاید. حمایت هواداران ازبکستان از این تیم در بازی تاثیر گذاشت. متاسفانه در نیمه دوم ریتم بازی از دست ما در رفت و حریف از بد بودن تیم ملی ایران استفاده کرد تا در نهایت نتیجه مساوی شد. با این شرایط نتیجه عادلانه بود.

بازیکن ایران در خصوص دلیل عصبانی بازی کردن تیم ایران، توضیح داد: ما فوتبالیست های ایرانی وقتی بازی می کنیم، با همه وجود و توان‌مان به زمین می‌رویم. برخی مواقع شاید به خاطر ضربه خوردن عصبانی شویم. قطعا بازیکن حریف کاری کرده که عصبانی شدم. در کل در فوتبال این اتفاقات می‌افتد. امروز بازی مساوی شد و اتفاقات آن هم جزئی از فوتبال محسوب می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی