|

جریمه 10 درصدی حسابی پرسپولیسی ها کفری کرد

یحیی گل محمدی به بازیکنان گفته خودش تلاش می‌کند تا این موضوع از پرونده انضباطی بازیکنان پاک شده و اعضای تیم شامل جریمه نشوند.

لینک کوتاه کپی شد

با توجه به شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس و پایان اعتصاب ۲۴ ساعته اعضای این تیم مشخص شد که تعدادی از بزرگترهای تیم تصمیم گرفته‌اند برای حل مشکل جریمه ۱۰ درصدی و ادامه دار شدن مشکلات مالی بازیکنان پرسپولیس با مدیران باشگاه دیدار کنند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ از افراد نزدیک به تیم پرسپولیس خبر می‌رسد قرار است کاپیتان‌های این تیم به عنوان نماینده بازیکنان به دیدار درویش رفته و در این باره به موضوع مشکلات مالی ماه‌های اخیر پرداخته و در ارتباط با حذف جریمه ۱۰ درصدی در صورت کسب نتایج مطلوب در بازی‌های آینده با رضا درویش چانه زنی کنند.

همچنین خبر رسیده یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس نیز در این باره به بازیکنان گفته خودش هم در این باره تلاشش را می‌کند تا این موضوع از پرونده انضباطی بازیکنان پاک شده و اعضای تیم شامل جریمه نشوند.

ناگفته نماند؛ پس از شکست پرسپولیس مقابل سپاهان در هفته دهم لیگ برتر مدیریت باشگاه اعضای این تیم را جریمه کرده و این موضوع با اعتراض و اعتصاب بازیکنان پرسپولیس مواجه شد. گرچه قرار شد این مبلغ به مناطق محروم استان سیستان و بلوچستان تعلق بگیرد.

یادآور می شود؛ اعضای این تیم این روزها خود را برای حضور در دیدار مقابل النصر عربستان در تاریخ ششم آذر آماده می‌کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی