|

مهدی طارمی قرمز پوش می شود؟!

شایعه جدایی طارمی از پورتو دوباره جدی شده است.

لینک کوتاه کپی شد

ایران ورزشی نوشت: درباره مهدی طارمی شایعات دوباره اوج گرفته و از اینترمیلان و منچستریونایتد به عنوان مقصد‌های احتمالی او در ژانویه نام برده می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو؛ منچستریونایتد برای تقویت خط حمله و رفع مشکلات این پست، در تابستان گذشته راسموس هویلوند را از آتالانتا جذب کرد.

 او در لیگ قهرمانان برای یونایتد عملکرد خوبی داشته، اما به‌طور کلی نتوانسته است مشکلات خط حمله را بهبود ببخشد. آن‌ها در لیگ برتر شروع بسیار ضعیفی داشته‌اند و در لیگ قهرمانان نیز در رده چهارم گروه‌شان قرار دارند. بر اساس شایعات اخیر و خبر سایت Teamtalk، یونایتد قصد دارد در ژانویه مهاجم دیگری به تیم اضافه کند.

آن‌ها قرار است با باشگاه پورتو برای جذب مهدی طارمی، ستاره گلزن این تیم تماس بگیرند و در مورد جذب او پرس‌وجو کنند. مبلغ کمی که می‌تواند طارمی را از پورتو جدا کند، توجه مدیران یونایتد را به خود جلب کرده. طبق شایعات، تنهاخ نیز عملکرد این بازیکن را پسندیده و قصد دارد این مهاجم را پنجره ژانویه به اولدترافورد ببرد.

با پایان یافتن قرارداد طارمی در تابستان ۲۰۲۴، احتمال جدایی‌اش از این تیم بیشتر از هر زمانی شده. پورتو برای اینکه او را در تابستان به صورت رایگان از دست ندهد، باید او را در ژانویه با مبلغ کمی بفروشد. ایجنت طارمی هم اخیراً مذاکرات بسیار خوبی با منچستر یونایتد داشته و احتمال رخ دادن این انتقال در ژانویه بعید نیست.

طبق گزارش‌ها، جذب این بازیکن در ژانویه برای یونایتد فقط ۱۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت که با توجه به توانایی او در گلزنی مبلغ بسیار ناچیزی است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی