|

معمای بزرگ این روزهای یحیی در پرسپولیس

شهاب زاهدی همچنان معمای بزرگ ترکیب تیم پرسپولیس است.

لینک کوتاه کپی شد

هیچکس نمی داند چرا یحیی گل محمدی به یکباره شهاب زاهدی را نیمکت نشین کرده است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ بازیکنی که تا بازی با پیکان بازیکن ثابت پرسپولیس بود و با وجود اینکه هنوز در تیم جا نیفتاده بود و گل نمی زد اما یحیی گل محمدی او را در ترکیب ثابت قرار می داد. در همان هفته هایی که منتقدها تاکید داشتند زاهدی نمی تواند مشکل خط حمله پرسپولیس را حل کند، یحیی هر هفته به او بازی داد و جالب این که زاهدی خودش را پیدا کرد و پس از ارسال یک پاس گل برای دانیال اسماعیلی فر و گلزنی مقابل الدحیل، مقابل پیکان 3 بار دروازه حریف را باز کرد تا به بهترین گلزن پرسپولیس تبدیل شود.

اما پس از هت تریک در قزوین به یکباره ورق برگشت و یحیی گل محمدی در اقدامی عجیب گلزن ترین بازیکن تیمش را نصفه و نیمه بازی داد تا شرایط آن گونه که تصور می‌شد برای این مهاجم پیش نرود. زاهدی در بازی مقابل استقلال تاجیکستان اگرچه در گلزنی عاجز بود اما یک پاس گل داد. در انزلی و بازی با ملوان بین دو نیمه تعویض شد و دیدار با صنعت را هم از روی نیمکت شروع کرد تا در اواسط نیمه دوم راهی زمین شود و البته کاری هم از پیش نبرد و این اتفاق در بازی دیروز مقابل استقلال تاجیکستان هم رخ داد و از دقیقه 80 جانشین نبیل باهویی شد. هرچند که حتی یک توپ سالم برای او ارسال نشد. همان طور که 80 دقیقه یک پاس مناسب برای باهویی ارسال نشد!

برهمین اساس طی روزهای اخیر و به ویژه طی دیروز و امروز این ابهام بین هواداران پرسپولیس و اهالی فن ایجاد شده چرا یحیی گل محمدی تا زمانی که شهاب زاهدی گل نمی زد و در تیم جا نیفتاده بود در هر بازی از او استفاده می کرد و وقتی زاهدی راه افتاد او را نیمکت نشین کرده تا باهویی را در زمین بگذارد.

آیا گل محمدی می خواهد پیغامی به درویش و باشگاه بدهد؟ آیا اتخاذ چنین تصمیاتی آن هم در حساس ترین بازی های داخلی و آسیایی فنی است یا حاشیه ای؟

به هر روی شهاب زاهدی دیروز هم بازی نکرد و هیچکس هم نه از او پرسید و نه خودش جواب داد که چرا چنین تصمیماتی را اتخاذ می کند. هرچند که اگر هم سوال می شد بعید بود پاسخ قانع کننده ای شنیده شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی