|

صحبت های عجیب آنچلوتی در مورد فوتبال!

در جریان دیداری از دور چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان، تیم های رئال مادرید و براگا در استادیوم سانتیاگو برنابئو مقابل هم قرار می گیرند.

لینک کوتاه کپی شد

مادریدی ها در بازی رفت پیروز شده اند و حالا به دنبال کسب دومین برد متوالی مقابل این تیم پرتغالی هستند. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این بازی حاضر شد و در مورد وضعیت تیمش پیش از بازی چهارشنبه شب صحبت کرد. 

صعود از مرحله گروهی پس از چهار بازی اتفاق مهمی است. در این بازی باید با تمام توان مبارزه کنیم، ما اخیرا مقابل براگا بازی کرده ایم و یکدیگر را به خوبی می شناسیم. آنها برای کسب امتیاز به برنابئو می آیند و برای شکستشان باید عملکرد خوبی داشته باشیم. بازی خوب یا پیروزی؟ پیروزی. همیشه بحث برد در میان است. برد یعنی شما تیم خوبی هستید، مساوی و شکست هم به معنای بد بودن است. وقتی تیم شما خوب بازی می کند، معمولا برد هم به همراه آن می آید. بردن تنها معیار سنجش یک سرمربی در فوتبال امروز است.

آنچلوتی ادامه داد: 

در مورد بلینگام نمی دانم، هنوز مشخص نیست که می تواند فردا بازی کند یا نه. وضعیت او خوب است، حتی با وجود این که برای جلوگیری از آسیب دیدگی تمرین کامل انجام نداد. فردا وضعیت بلینگام را بررسی می کنیم. پویول می خواهد با وینیسیوس صحبت کند؟ اگر می خواهد این کار را انجام دهد بگذارید کارش را کند، او تجربه زیادی دارد. وینی هنوز برای تیم ما تفاوت ها را رقم می زند، شاید لازم باشد نگرش خودش را ارتقا دهد اما همین حالا هم رشد خارق العاده ای طی این چند سال داشته است و ما از او راضی هستیم.

آنچلوتی در نهایت افزود:  

مشکل گلزنی رئال مادرید؟ در حقیقت کمتر گل خوردن از زیاد گل زدن مفید تر است، ما تا همین حالا هم کلین شیت های زیادی داشته ایم. مهاجمان تیم در حال حاضر شوت هایی می زنند که حاصل آنها گل نیست، با این حال باید صبور باشیم. به آنها اعتماد کامل داریم. انتقادات؟ ما عشق و حمایت هواداران و باشگاه را احساس می کنیم. در مورد نقل و انتقالات هم باید بگویم که قرار نیست خرید بزرگی در ژانویه داشته باشیم، در نیمه دوم فصل مصدومان ما برمی گردند. مدعیان لیگ قهرمانان؟ مثل همه سال های اخیر، منچسترسیتی، بایرن مونیخ، پاری سن ژرمن و تیم های اسپانیایی.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی