|

غایبان قطعی پرسپولیس برابر استقلال تاجیکستان

پرسپولیس در غیاب چند ستاره به مصاف استقلال تاجیکستان خواهد رفت.

لینک کوتاه کپی شد

وضعیت سرماخوردگی بازیکنان پرسپولیس ترکیب این تیم را کاملا پیچیده کرده و حتی یحیی گل‌محمدی در نشست خبری اعلام کرد که تا روز بازی منتظر می‌نشیند تا ترکیب تیمش را مشخص کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ با این حال به نظر می‌رسد از بین علیرضا بیرانوند، میلاد سرلک، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر و فرشاد فرجی سه نفر روی نیمکت حضور خواهند داشت تا ترکیب پرسپولیس کاملا تغییر کند.

همچنین وحید امیری که به تازگی از بند مصدومیت رها شده، شانس چندانی برای حضور در ترکیب اصلی ندارد و  احتمالا از روی نیمکت کار را دنبال خواهد کرد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل استقلال تاجیکستان:

علیرضا بیرانوند، حسین کنعانی، گئورگی گولسیانی، وحدت حنانوف، علی نعمتی، مسعود ریگی، سروش رفیعی، سعید صادقی، مهدی ترابی، امید عالیشاه و نبیل باهویی

* علیرضا بیرانوند باوجود سرماخوردگی شدید در آخرین جلسه تمرینی یحیی را متقاعد کرد که از او در ترکیب اصلی استفاده کند.

* حضور وحدت حنانوف سورپرایز احتمالی یحیی گل‌محمدی برای دیدار با استقلال تاجیکستان است اما با این حال سرمربی سرخپوشان در غیاب دانیال، مشکلی از این بابت نخواهد داشت.

* مسعود ریگی در بازی‌های اخیر عملکرد خوبی داشته و حالا دوباره به جای میلاد سرلک بازی می‌کند تا در آستانه تقابل با تیم سابق همچنان مورد اعتماد یحیی باشد.

* ابهام مهم پرسپولیس در خط حمله است، جایی که ممکن است محمد عمری به جای عالیشاه بازی کند و شهاب زاهدی به جای نبیل باهویی. به هر حال یحیی تا چند ساعت بعد تصمیم نهایی را می‌گیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی