|

مستر المپیا 2023؛ زمان دقیق مسابقه هادی چوپان کیه و هانی رامبد مربی او کیست؟

هادی چوپان قهرمان ایرانی مستر المپیا برای تکرار عنوان قهرمانی باید در مسترالمپیا 2023 به میدان برود. این مسابقه و حضور هادی حواشی دارد.

لینک کوتاه کپی شد
3

شایانیوز- تنها چند روز تا مستر المپیا 2023 زمان مونده و حالا خیلی از کاربران ایرانی پیگیر این مسابقات هستند و دوست دارند بدونن این رویداد بزرگ از کی آغاز می شود. برای علاقه مندان به بدنسازی و صد البته کسانی که دوستدار هادی چوپان قهرمان دوره گذشته مستر المپیا باید بگیم که این دوره از مستر المپا از روز بامداد جمعه 12 آبان با برگزاری مرحله مقدماتی در فلوریدا آمریکا آغاز می شود.

زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا ۲۰۲۳ با توجه به تاریخ و ساعات اعلام شده برای مسابقات به شرح زیر می‌باشد:
۱۳ آبان - از ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران: دسته اوپن - پیش داوری
۱۴ آبان - از ساعت ۲:۳۰ بامداد به وقت تهران: دسته اوپن - فینال

با توجه به زمان مسابقه هادی چوپان در مستر المپیا امسال هردو بخش پیش داوری و فینال دسته اوپن که چوپان در آن حضور دارد در بامداد روز‌های ۱۳ و ۱۴ آبان برگزار می‌شود و گرچه تایم مناسبی به وقت ایران نیست، اما قطعا ایرانی‌های زیادی در این ساعات بیدار مانده و منتظر تکرار قهرمانی از سوی هادی هستند.

ezgif.com-webp-to-jpg

تمرین مشترک هادی چوپان و دریک لانسفورد 

امسال هادی چوپان چند هفته زودتر راهی آمریکا شد تا زیر نظر مربی اختصاصی اش هانی رامبد تمرینات نهایی اش را پیگیری کند. البته هادی در این تمرینات تنها نیست و دریک لانسفورد رقیب هادی چوپان که سال گذشته مقام دوم مستر المپیا رو به دست آورده بود هم به صورت مشترک با هادی چوپان و زیر نظر هانی رامبد تمرین می کند.

اما هانی رامبد کیه که نفر اول و دوم مستر المپیا زیر نظر او تمرین می کنند؟

هانی رامبد یکی از برترین مربیان رشته بدنسازی در سراسر جهان است. رامبد اصالتا ایرانی است و در ۶ سالگی به آمریکا مهاجرت کرده است. پدر و مادر او اهل شهر انزلی هستند اما خود هانی در کویت به دنیا آمده است. 

او اصلیت ایرانی دارد و خود را ایرانی می‌داند. او در یکی از مصاحبه‌های خود اعلام کرده بود که به ایرانی بودن خود افتخار می‌کند. خانواده رامبد چند سالی در کویت زندگی می‌کردند و سپس به لندن پایتخت انگلستان می‌روند. پدر هانی مدرس تربیت بدنی بود و به‌همین دلیل آن‌ها به‌خاطر شغل پدر به آمریکا مهاجرت کردند. رامبد از کودکی بر طبق گفته‌های خودش به زبان فارسی علاقه داشت و در جمع ایرانیان خارج از کشور فارسی صحبت می‌کرد. او اکنون می‌تواند فارسی صحبت کند اما توانایی خواندن کلمات و جملات فارسی را ندارد.

هانی رامبد جزو پرافتخارترین مربیان حال حاضر بدنسازی است و تاکنون شاگردان او بیش از 20 بار مقام قهرمانی مستر المپیا را به دست آورده اند.

phil-heath-hany-rambod

هانی رامبد در کنار فیل هیث و هادی چوپان

پیش بینی رونی کلمن از قهرمان مستر المپیا 2023

رونی کلمن قهرمان افسانه ای در فاصله چند رو مانده به مستر المپیا نفرات برتر و قهرمان این دوره رو پیش بینی کرد. از نظر کلمن امسال هادی چوپان قهرمان مستر المپیا نمی شود.

البته این اظهارنظر ها خیلی به مذاق هادی چوپان خوش نیامد و هادی با انتشار پستی در اینستاگرام نسبت به اون ها واکنش نشان داد. گرگ ایرانی با انتشار تصویری از قهرمانی سال گذشته در مستر المپیا نوشت: «چند نقطه‌چین می‌ذارم و تو روز‌های آینده می‌بینیم که ما می‌تونیم این جای خالی رو با یه کلمه پر کنیم (ایموجی اشاره به تصویر).»

1781138_866

 

دلنوشته هادی چوپان چند روز قبل از مستر المپیا

گرگ ایرانی به فاصله چند روز قبل از آغاز مستر المپیا متنی احساسی که در اینستاگرامش منتشر کرد نوشت: 

«خدایا خودت زجرهامو میبینی. خودت میدونی ده روز قبل از مسابقه با تن خالی ازاملاح ۲۶۰ کیلیو تراپ ست یعنی چی. خودت میدونی این شادی حق مردم منه. ازم دریغش نمیکنی، چون میدونی قوت قلب من بعد خودت ایرانمه کمکم کن. اللهی آمین.»

1778771_900

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • وحید ارسالی در

    ایشالا قهرمانی دومت تو المپیا گرک پارسی ما بهت ایمان داریم 🌹🌹

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی