|

مدیر روایط عمومی باشگاه پرسپولیس بی خیال استقلال نمی شود!

همراه با مدیر رسانه ای پرسپولیس، مدیر روابط عمومی پرسپولیس نیز در فضای مجازی علیه رعایت نشدن قوانین سقف بودجه موضع گیری کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پس از اعتراض مجازی مدیر رسانه ای باشگاه پرسپولیس، مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی سرخ پوشان نیز در اینستاگرام علیه مسئولان سازمان لیگ بابت رعایت نشدن قوانین انتقاد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ مصطفی لشگری نوشت:

این نمایش مضحک کسر قرارداد و ثبت قرارداد بازیکن جدید را تمام کنید. فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ پاسخ دهند مگر قرارداد بازیکن و مربى چند بار در طول فصل تغییر می کند. مثلا لیگ مان حرفه ای است. مگر می شود تیمی که بودجه سال گذشته اش ۹۰۰ میلیارد تومان بوده و از آسیا هم محروم شده امسال سقف و رعایت کند و هر روز هم به بهانه های واهی قرارداد یک بازیکن را ثبت کند؟ اصلا چگونه با پنجره بسته قراردادهایشان ثبت شده است؟ قرارداد برخی از بازیکنان تیم های پایه بالای ۴۰۰ میلیون تومان است. مگر می شود و می توان باور کرد قرارداد مجموع سه بازیکن و مربی اشان زیر ۹۰۰ میلیون تومان باشد؟ به شعور مردم توهین نکنید. اگر امکان اجرا و کنترل قانون سقف بودجه را نداشتید چرا آن را تصویب کردید که به تیمهایی مثل پرسپولیس ظلم شود و فقط دو تیم خاص ازان سود ببرند. وقتی تخلف محرزی شده و کمیته انضباطی هم رای داده یعنی قانون سقف را دور زده اند. پس چطور قرارداد دو بازیکن دیگر ثبت میشود؟ مجوز بازیکنان محروم چطور صادر شد؟

بازی این آقایان ادامه دارد و پیشنهاد می کنیم برای شفاف سازی و رعایت عدالت قرارداد تمام تیمها را منتشر کنید تا مشخص شود کدام تیم قانون را رعایت کرده و کدام تیم متخلف است. از ارکان قضایی فدراسیون انتظار می رود عدالت را اجرا و با این تیمهای متخلف برخورد کند.

1

2

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

از نگاه ورزش

خانه داری

تفریح و سرگرمی

عصر تکنولوژی