|

خبر بد نایب رئیس فدراسیون فوتبال برای باشگاه پرسپولیس

فدراسیون در آستانه برگزاری مسابقات لیگ برتر در تصمیمی سقف قرارداد تیم‌ها را 320 میلیارد تومان اعلام کرد.

لینک کوتاه کپی شد

این کمیته در ابتدا به بررسی قرارداد بازیکنان سپاهان پرداخت و اعلام کرد که باشگاه اصفهانی تخلفاتی در خصوص سقف قرارداد بازیکنانش انجام داده است. تخلف سپاهانی‌ها در عدم رعایت سقف قرارداد باعث شد تا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال وارد ماجرا شود و 4 امتیاز (هر بازی یک امتیاز) از این تیم کسر کند.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در پی این موضوع جنگ لفظی شدیدی بین مدیرعامل سپاهان و سرپرست سازمان لیگ درگرفت و پس ازشکایت سپاهانی‌ها  منصور قنبرزاده  او تأکید کرد ناگفته‌های خود را که نتوانسته در برنامه تلویزیون بگوید، در دادگاه خواهد گفت. برهمین اساس  قنبرزاده در گفت‌وگویی کوتاه با «ایران ورزشی» در خصوص این ناگفته‌ها اینطور صحبت کرد: «بگذارید این ناگفته‌ها در دادگاه گفته شود.»

وقتی با قنبرزاده کلنجار رفتیم که حداقل صحبتی انجام بدهد، گفت: «این یک رأی همانند سایر رأی‌هایی است که توسط کمیته انضباطی صادر شد و نمی‌دانم چرا تا این حد سروصدا به پا شد. علاوه بر این، رأی کسر امتیاز توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر شد و این موضوع به کارگروه نظارت بر قراردادها ربطی ندارد. سپاهانی‌ها اگر نسبت به این رأی اعتراض دارند می‌توانند به کمیته استیناف بروند و درخواست کنند تا مجدداً موضوع بررسی شود.»

نایب رئیس فدراسیون فوتبال صحبت‌های خود را اینگونه به پایان برد: «علاوه بر سپاهان باشگاه پرسپولیس هم از رقم سقف قرارداد بالاتر رفته که البته این رقم ناچیز است و این موضوع هم در کمیته انضباطی بررسی خواهد شد. وظیفه ما بررسی قرارداد تمام تیم‌ها است. ما با سپاهان دشمنی نداریم که بخواهیم امتیازشان را بی‌جهت کسر کنیم. ما مرجع قضایی نیستیم که رأی را صادر کنیم.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی