|

آخرین تیر پرسپولیس در نقل و انتقالات!

پرسپولیس تقریبا 3 ساعت زمان دارد تا با جذب مهاجم خارجی، نامش را در لیست آسیایی نیز قرار دهد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه پرسپولیس در جذب و مذاکره با پنج گزینه نهایی‌اش ناکام ماند تا اکنون تنها گزینه پیش روی خودش را یک مهاجم سوئدی ببینید و در تلاش برای مذاکره نهایی با مهاجمی هستند که تایید یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی تیم را نیز ندارد و به نظر می‌رسد ماجرا تنها برای پایان دادن به چالش جذب مهاجم است.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در شرایطی که باشگاه پرسپولیس تا ساعت 19 امروز برای ارسال لیست خود به AFC برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا فرصت دارد، آنها همچنان درگیر موضوع مربوط به جذب مهاجم خارجی هستند.

طی ساعات اخیر فشاری زیادی در فضای مجازی علیه باشگاه شکل گرفته و بعد از ناکامی آنها در نهایی کردن مذاکره با 5 گزینه نهایی، اکنون گفته می‌شود این تیم روی یک گزینه سوئدی به دنبال این هستند تا مذاکرات را پیش برده و با امضای الکترونیکی پیش قرارداد، نام مهاجم مدنظر خود را در لیست قرار دهند.

اما ماجرا همان‌طور که گفته شد جایی جذاب می‌شود که بدانیم این مهاجم هنوز تایید کادرفنی را دریافت نکرده است و از نظر کیفی نیز پیش از این به کادرفنی معرفی شده بود که رد شد!

نبیل باهویی مهاجم 32 ساله سوئدی است که از ساعاتی پیش بحث مربوط به مذاکره و انتقالش به پرسپولیس داغ و دنبال می‌شود. البته جالب‌تر اینکه پست تخصصی این بازیکن سوئدی در اصل وینگر بوده که در ادامه به پست مهاجم تغییر یافته است. نبیل سابقه هشت بازی ملی را نیز در کارنامه دارد که البته موفق به گلزنی با پیراهن کشورش نشده است.

بهترین آمار این مهاجم سوئدی مربوط به دوران حضورش در AIK سوئد است که طی 75 بازی موفق به ثبت 22 گل شده بود. او اما بعد از انتقال به تیم قطر اس سی در لیگ ستارگان قطر نمایش موفقی از خود به جا نگذاشته و بعد از 9 بازی و ناکامی در گلزنی، از جمع این تیم جدا شده تا به عنوان بازیکن آزاد اکنون موردتوجه باشگاه پرسپولیس باشد.

باید دید در فرصت کوتاه باقیمانده تا ارسال لیست نهایی پرسپولیس، این باشگاه با مهاجم مدنظر خود به توافق خواهد رسید و از همه مهمتر اینکه آیا در صورت نهایی شدن انتقال نبیل باهویی به جمع سرخپوشان او قادر خواهد بود انتظارات کادرفنی که البته برای این انتقال تاییدش نکرده را به جا بیاورد یا خیر.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها