|

مهاجم بارسا هم راهی عربستان می شود؟

بر اساس ادعای تی وی سه کاتالونیا لواندوفسکی یکی از اهداف اصلی لیگ عربستان برای زمستان و تابستان 2024 است.

لینک کوتاه کپی شد

روبرت لواندوفسکی فصل گذشته از بایرن مونیخ به بارسلونا پیوست.

به گزارش«شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ پس از 12 فصل حضور در بوندسلیگا، او این فرصت را داشت تا مرحله جدیدی را در زندگی حرفه ای خودش آغاز کند و از پذیرش چالش تبدیل شدن به مهاجم اول بارسا استقبال کرد.

1920287

تابستان امسال عربستان سعودی با استفاده از پول و قراردادهای مالی هنگفت، تلاش کرد تا لوا را از بارسا جدا کند. عربستان سال گذشته نیز به ستاره لهستانی پیشنهاد داده بود و به نظر دست بردار نیستند. پس از چند نوبت نزدیک شدن به لوا که بدون موفقیت بوده، آنها برای سال بعد قصد دارند تا انتقال لواندوفسکی را نهایی کنند.

تا امروز پاسخ این مهاجم یکسان بوده است: «نه». روبرت همیشه به وضوح گفته است که جای او در بارسلوناست و هر گونه احتمال شروع یک پروژه فوتبال دور از بارسا را رد کرده است. او با تیم و با شهر جدیدش کاملا سازگار شده است ولی چیزی تضمین شده نیست.

با وجود اینکه بازار عربستان سه روز پیش بسته شد، اما طبق ادعای TV3 کاتالونیا، عربستان سعودی می خواهد دوباره تلاش کند تا لواندوفسکی را در بازار نقل و انتقالات زمستانی 2024 جذب کند. زمستان نشد، تابستان 2024.

1916578

ژاوی هرناندز همیشه نقش لوا را در برنامه های تیمش برجسته کرده و او را بازیکنی حیاتی می داند و به نظر بعید است او در زمستان از بارسا برود ولی حفظ این مهاجم 35 ساله در تابستان 2024 شاید دشوار اشد.

همین اتفاق در مورد کوین دی بروینه از منچسترسیتی و همچنین داوید آلابا از رئال مادرید افتاد. هر دو به پیشنهاد عربستان پاسخ رد دادند ولی شاید سال بعد همراه لوا راهی این لیگ شوند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی