|

دلخوری شدید گولسیانی از یحیی گل محمدی

به دنبال حضور محمد حسین کنعانی زادگان در کنار مرتضی پورعلی گنجی، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت گئورگی را به روی نیمکت ببرد.

لینک کوتاه کپی شد

نیمکت نشینی های گئورگی گولسیانی در فصل جدید لیگ برتر برای او گران تمام شد به این خاطر که اردوی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲۶ را از دست داد.

به گزارش «شایانیوز» در فصل جاری و به دنبال حضور محمد حسین کنعانی زادگان در کنار مرتضی پورعلی گنجی، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت گئورگی را به روی نیمکت  ببرد. چرا که با نیمکت نشین کردن مرتضی یا محمد حسین موجب عدم دعوت یکی از این دو بازیکن به اردوی تیم ملی می شد. آنهم در شرایطی که تیم ملی مهیای حضور در جام ملت ها و در ادامه مقدماتی جام جهانی می شود. گویی هر دو به شرط حضور در ترکیب ثابت تیم پرسپولیس قرارداد خود را با تیم پرسپولیس نهایی کردند.

اما آن روی سکه نیمکت نشینی گئورگی موجب شد او حضور در اردوی تیم ملی گرجستان را از دست دهد. در حالی که فصل گذشته به دلیل حضور مثر ثمر در ترکیب تیم پرسپولیس و گل هایی که می زد به اردوی تیم ملی دعوت می شد. گولسیانی از این موضوع ناراحت است و اگر نیمکت نشینی های او ادامه داشته باشد، ممکن است در آینده تصمیم جدیدی برای فوتبالش بگیرد.

پرسپولیسی ها گول خوردن!

گولسیانی در حالی به اردوی گرجستان برای بازی مقابل فلاند و اسپانیا دعوت نشده که صفحات هواداری پرسپولیس مدعی دعوت شدن او  به اردوی گرجستان هستند و این خبر را با خوشحالی منتشر می‌کنند اما به نظر اتفاق دیگری در این مورد رخ داده است.

بازیکنی که در لیست گرجستان شبیه گئورگی گولسیانی است و هواداران پرسپولیس را به اشتباه انداخته، گیورگی گوچولیشویلی است که بسیار شبیه گولسیانی است و حتی نام او نیز با مدافع پرسپولیس یکی است تا حتی هواداران کنجکاوی که فهرست متنی را هم می‌خوانند، در مورد او به خطا بیفتند.

e648d0aa-5fc7-4bf9-8404-d13c411996e8

به هر حال نکته مهم این است که گولسیانی به تیم ملی گرجستان دعوت نشده و این فیفادی را در تعطیلات سپری خواهد کرد و فرصت حضور در ترکیب تیم ملی کشورش را نخواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها