|

درخشش ده دقیقه برای ستاره شدن یاسین کافی بود؟

یاسین سلمانی در این بازی فقط به 10 دقیقه زمان نیاز داشت تا این اتفاق شیرین را رقم بزند.

لینک کوتاه کپی شد

برای درخشش یک ستاره حتی در ترکیب تیم جدیدش مدت زمان زیادی لازم نیست. یاسین سلمانی با اثبات این ادعا نشان داد که در عین جوانی می‌تواند یک ستاره برای تیمش باشد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، بازیکنی که مقابل ذوب‌آهن هم به محض ورود به زمین تفاوت را رقم زد ودر این بازی با یک گل حضورش را اعلام کرد. ژوزه مورایس نشان داده که سرمربی‌ای است که به جوانان میدان می‌دهد و استعداد آن‌ها را به خوبی تشخیص می‌دهد یاسین سلمانی اما به دلیل مصدومیت‌های پی در پی فرصت این را به دست نیاورد تا جای خود را در تفکرات مورایس پیدا کند. اتفاقی که می‌توان آن را شانس یحیی گل‌محمدی دانست. 

مربی‌ای که برخلاف مورایس نشان داده خیلی اعتقادی به جوانان ندارد اما از کنار نام این بازیکن ملی‌پوش، او هم نمی‌تواند به راحتی بگذرد. حالا همه این اتفاقات باعث شده تا یاسین سلمانی پیراهن پرسپولیس را برتن کند و ماجراجویی جدید و جذابی را در پایتخت دنبال کند. گل دوم پرسپولیس دو اتفاق خوب را برای این تیم رقم زد. یک پاس رو به عقب خوب از شهاب زاهدی تا او هم بالاخره روی گل تیمش تاثیرگذار باشد و یک ضربه خوب از یاسین سلمانی تا پرسپولیس بالاخره با اختلاف بیش از یک گل بازی را ببرد. 

یاسین سلمانی در این بازی فقط به 10 دقیقه زمان نیاز داشت تا این اتفاق شیرین را رقم بزند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی