|

توصیه مهم پیشکسوت استقلال به جواد نکونام

فرد ملکیان در مورد شرایط این روزهای استقلال صحبت هایی را مطرح کرد.

لینک کوتاه کپی شد

فرد ملکیان در مورد شکست استقلال برابر سپاهان اظهار داشت: سپاهان با اینکه جزو تیم‌های پرقدرت لیگ محسوب می‌شود، اما در این بازی حرف خاصی برای گفتن نداشت و من معتقدم که استقلال می‌توانست با نتیجه بهتری اصفهان را ترک کند. البته این را هم باید در نظر گرفت که استقلال همچنان بابت کمبود بازیکن در فاز تهاجمی با مشکل مواجه است که باید این مشکل برطرف شود. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطر نشان کرد: استقلال نسبت به سال گذشته بازیکنانی مثل مهدی قایدی و محمد محبی را از دست داده و جدایی آنها این تیم را در خط حمله با مشکل مواجه کرده است. استقلال اگر یک تمام‌کننده و یک مهاجم سطح بالا جذب نکند قطعاً در ادامه فصل با مشکل مواجه خواهد شد و ادامه این روند به استقلال آسیب خواهد زد. باشگاه هر چه زودتر باید اقدامات لازم را برای جذب یک مهاجم تمام عیار به‌عمل آورد.ورمزیار: استقلال ببازد هم از بازی‌هایش لذت می‌بریم

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا استقلال می‌تواند در این فصل به قهرمانی برسد؟»، یادآور شد: استقلال و پرسپولیس همیشه در بین مدعیان قرار دارند، ولی در نهایت تیمی قهرمان می‌شود که کمترین اشتباه را داشته باشد. هواداران استقلال انتظار دارند که این تیم فوتبال زیبا و تهاجمی را به نمایش بگذارد و جواد نکونام باید به این موضوع اهمیت بدهد. متأسفانه استقلال در همین ابتدا سه امتیاز از صدرنشین لیگ عقب افتاده است که خیلی زود باید به فکر جبرانش باشد. 

وی در پایان راجع به دیدار استقلال مقابل استقلال خوزستان در هفته چهارم لیگ برتر تصریح کرد: استقلال راهی جز برد در این بازی ندارد و البته بازیکنان این تیم نباید تصور کنند که مقابل آنها بازی ساده‌ای در پیش دارند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها