|

النصر عربستان به دنبال ستاره تکنیکی بارسلونا

النصر در فکر امضای قرار داد با رافینیا، وینگر تیم بارسلونا است.

لینک کوتاه کپی شد

شاید فرانک کیسیه تنها بازیکن بارسلونا نباشد که در تابستان امسال راهی عربستان سعودی می شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ به گفته جانلوئیجی لونگاری، روزنامه نگار اسپورت ایتالیا، النصر به شدت علاقه مند است رافینیا را به خدمت بگیرد. در حالی که هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی این تیم که کریستیانو رونالدو، مارسلو بروزوویچ، سادیو مانه و آیمریک لاپورته را در میان رده های خود قرار دهد، وجود نداشته است، تماس های اولیه با این بازیکن برقرار شده است.

وینگر برزیلی آشکارا   تاکید کرده است که هیچ چیز و هیچ کس او را از دنبال کردن رویای موفقیتش در بارسلونا باز نمی دارد. حالا باید دید که آیا علاقه النصر برنامه های او را تغییر می دهد یا خیر، اما فعلا همه نشانه‌ها حاکی از تعهد کامل او برای پوشیدن پیراهن آبی و اناری است.

چند رسانه سعودی هم می‌گویند که النصر نیم نگاهی هم به وضعیت آنتوان گریزمان دارد. تیمی که توسط لوئیس کاسترو مدیریت می‌شود، این بازیکنان برزیلی و فرانسوی را به عنوان جانشینی برای اندرسون تالیسکا در نظر می گیرد که آینده اش نامشخص است. بعید به نظر می رسد در آینده نزدیک هیچ یک از این دو بازیکن از فوتبال اروپا جدا شوند. با این حال، اگر در ماه‌های اخیر یک چیز را آموخته‌ باشیم این است که هرگز هیچ سناریویی را رد نکنیم به خصوص زمانی که پای پول از عربستان صعودی در میان باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی