|

بهترین خبر ممکن برای پرسپولیس و یحیی از راه رسید

میلاد سرلک می تواند پرسپولیس را در هفته سوم لیگ برتر همراهی کند.

لینک کوتاه کپی شد

از مدتها قبل در رسانه ها خبر مشمول شدن میلاد سرلک رسانه ای شد و برهمین اساس گفته می شد سرلک از اول شهریور سرباز بوده و دیگر نمی تواند در ترکیب پرسپولیس به میدان برود و حضور این بازیکن در بازی با ذوب آهن که روز پنجشنبه 2 شهریور برگزار می شود در هاله ای از ابهام قرار داشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ جالب اینجاست برخی رسانه های رسمی مدعی شدند میلاد سرلک در لیست جدید امیر قلعه نویی نیست و میلاد سرلک و حسین پورحمیدی پاسپورت خود را به مسئولان فدراسیون تحویل نداده اند.

این خبر درحالی منتشر شد که خبرهای دریافتی طرفداری حاکی از آن است که میلا سرلک چند روز قبل به همراه نفراتی چون علیرضا بیرانوند، محمدرضا اخباری، سیدحسین حسینی، روزبه چشمی، سعید صادقی، دانیال اسماعیلی فر، مهدی ترابی، سروش رفیعی و وحید امیری پاسپورت خود را به فدراسیون فوتبال تحویل داده و با توجه به این موضوع و دعوتش به اردوی بعدی تیم ملی، تا 30 سالگی مشمول نیست و می تواند روز چهارشنبه در ترکیب پرسپولیس مقابل ذوب آهن نیز به میدان برود.

در تایید این مطلب همین قدر بدانید که مسئولان باشگاه پرسپولیس بعد از ظهر دیروز یک بار دیگر از سازمان لیگ استعلام گرفتند تا مشخص شود سرلک مشکلی برای همراهی پرسپولیس در بازی بعدی نخواهد داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها