|

این دو بازیکن استقلالی شوند آبی ها مدعی قهرمانی لیگ خواهند شد!

مسئولان استقلال در تلاشند تا آخر هفته زمینه جذب دو بازیکن اروپایی فراهم شود.

لینک کوتاه کپی شد
6

پروسه خرید بازیکنان جدید استقلال هنوز به پایان نرسیده و مسئولان این باشگاه در تلاشند از سهمیه‌های باقی مانده نهایت استفاده را ببرند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صفحه اقتصاد؛ مسئولان این باشگاه در همین راستا در تلاشند تا فصل جدید را حداقل با حضور ۳ بازیکن اروپایی آغاز کند، اما به احتمال بسیار زیاد در هفته اول فقط می‌تواند یکی از آن‌ها را به میدان بفرستد.

کوین یامگا به واسطه حضور چند ساله در استقلال، کاملاً با شرایط فنی تیم آشنا است و جواد نکونام هم به این فوتبالیست حرفه‌ای اعتقاد دارد بنابراین از وجودش در بازی با صنعت نفت استفاده خواهد شد، اما قرار است بازیکنان جدید خارجی نیز  به استقلال ملحق شوند.

پیگیری‌های ها نشان می‌دهد به احتمال فراوان طی روز‌های باقیمانده و تا قبل از مسابقه با صنعت نفت آبادان دو بازیکن اروپایی دیگر برای پیوستن به جمع آبی پوشان در تهران حاضر خواهند شد، اما با توجه به اینکه آن‌ها باید تست پزشکی بدهند، با باشگاه توافق نهایی کنند و البته در تمرینات تاکتیکی حاضر شوند، قطعاً به مسابقه هفته اول نخواهند رسید و در بهترین شرایط از جدال با ملوان در هفته دوم یا تقابل با سپاهان در هفته سوم به کار گرفته خواهند شد.

شانس اینکه روبرتو تورس یکی از این اروپایی‌ها باشد زیاد است، اما باشگاه استقلال بازیکنان دیگری را نیز مد نظر دارد که باید دید سرنوشت آن‌ها چه خواهد شد؟!

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • حمید ارسالی در

    استقلال امسال برا کسب تجربه در لیگ بازی می کند ودر حد قهرمانی نیست چرا خواسته نامعقول دارید

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

تاریخانه

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی

نیازمندی‌ها