|

ستاره 22 ساله صنعت نفت را نجات داد

هافبک تکنیکی و چپ‌ پای تیم صنعت نفت با گل‌های حساسی که به ثمر رساند، یکی از دلایل اصلی ماندن این تیم در لیگ بود.

لینک کوتاه کپی شد

فصل گذشته و زمانی که علیرضا منصوریان هدایت صنعت نفت را بر عهده داشت، فردین یوسفی از پیکان و مهدی ممی‌زاده از خیبر خرم‌آباد به عنوان استعداد جوان و بازیکنانی ۱۹ و ۲۱ ساله به جمع طلایی‌پوشان اضافه شدند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ ممی‌زاده که فصل گذشته بیشتر به عنوان بازیکن تعویضی برای صنعت نفت وارد میدان می‌شد، در این فصل همراه با فردین یوسفی به عنوان بازیکنان ثابت نفتی‌ها لقب گرفتند و نمایش بسیار خوبی از خود به جا گذاشتند.

مخصوصا مهدی ممی‌زاده که با گلزنی خود در هفته‌های اخیر، به نوعی فرشته نجات نفت لقب گرفت و نقش مهمی در ماندن این در لیگ برتر داشت. وینگر چپ‌ پای آبادانی‌ها که توسط ویسی، نقشی آزاد و مهم در ترکیب داشت با گلزنی مقابل استقلال در ورزشگاه آزادی، یک امتیاز بسیار ارزشمند برای طلایی‌‌پوشان به ارمغان آورد و درست همانجا بود که صنعت نفت با تیم بالای دست خود یعنی مس کرمان هم امتیاز شد.

در دیدار آخر برزیلی‌ها مقابل گل‌گهر نیز ممی‌زاده پس از این که یک موقعیت عالی را در نیمه اول با بدشانسی از دست داد، در نیمه دوم و زمانی که همه چیز رو به پایان بود و تایمر مسابقه به دقیقه ۹۰ نزدیک می‌شد، با دریافت توپ در پشت محوطه جریمه و پس از یک پا دو پا کردن سرعتی، با شوتی سهمگین طاق دروازه میزبان قدرتمند را فرو ریخت و اینگونه مهر ماندگاری را پای نامه صنعت نفت ثبت کرد تا با ۲ گل حساسش در ۳ هفته اخیر، ۴ امتیاز طلایی برای آبادانی‌ها به ارمغان آورده باشد.

1877648 1877649

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی