|

حق استقلال یک جام است!

نمایش درخشان و فرا از انتظار استقلال در دیدار برابر تراکتور سازی نشان داد که آبی پوشان با ساپینتو جام می خواهند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال با هدایت ساپینتو در لیگ بیست دوم که با قهرمانی پرسپولیس به پایان رسید نمره قبولی را از هواداران خود گرفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شفقنا ورزشی؛ آبی پوشان پایتخت در مقطعی از فصل نتایج درخشانی کسب کردند به طوریکه تیم تحت هدایت ساپینتو هم زیبا بازی می کرد و هم حریفان را یکی پس از دیگری شکست می داد.

شکست در دربی باعث شد تا آبی پوشان با پرسپولیس فاصله گیرند و در نهایت هم که جام را به حریف سنتی خود دادند.

استقلال باوجود  آنکه نتوانست عنوان قهرمانی را در لیگ برتر به دست آورد اما بازی های بسیار خوبی را به نمایش گذاشت.

پر گل ترین و قاطعانه ترین پیروزی را استقلال رقم زد. آبی پوشان پایتخت که برابر تیم بسیار خوب و متحول شده تراکتور سازی قرار گرفتند توانست یک پیروزی قاطعانه و هیجان انگیز را به دست آوردند.

استقلال در این بازی که در ورزشگاه آزادی برگزار شد توانست با نتیجه دور از انتظار 7 بر یک به پیروزی دست پیدا کند آن هم برابر تراکتوری که همه نفرات خود را در اختیار داشت و از بهترین و آماده ترین تیم های لیگ بود.

استقلال با نمایش باشکوه برابر تراکتور سازی نشان داد که در این فصل جام می خواهد. این پیروزی در حالی به دست  آمد که تیم ساپنیتو خود را آماده دیدار نیمه نهایی برابر نساجی در جام حذفی می کند.

استقلال انگیزه زیادی برای قهرمانی در جام حذفی دارد و می خواهد با بالا بردن جام در این رقابت هم سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را قطعی کند و هم دل هوادارانش را شاد کند.

جام حذفی فرصت بسیار خوبی برای ساپینتو است تا ماندن خود را در آبی پوشان قطعی کند و این  هم دلیل مناسبی برای انگیزه زیاد تیم برای قهرمانی در این رقابت است.

ساپینتو و شاگردان سخت به دنبال قهرمانی در جام حذفی هستند البته با حضور پرسپولیس و  نساجی آبی پوشان کار راحتی نخواهند داشت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی