|

یحیی برای فصل بعد مهاجم 34 ساله اش را می خواهد؟

آل‌کثیر یکی از بازیکنان ورودی پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات زمستانی بود.

لینک کوتاه کپی شد

زمانی که پرسپولیس حاضر به امضای قرارداد جدید با عیسی آل‌کثیر شد، شاید تردیدهای جدی در مورد این قرارداد وجود داشت و بسیاری تصور می‌کردند که او مهره کارآمدی برای پرسپولیس نخواهد بود. خصوصا اینکه مهاجم جنوبی سرخپوشان بعد از پارگی رباط صلیبی، چندین ماه در انجام عمل جراحی تاخیر داشت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ عیسی زمانی به پرسپولیس اضافه شد که دیاباته، عبدی و لئاندرو نیز در ترکیب این تیم حضور داشتند و در هفته‌های نخست او چندان مورد توجه یحیی قرار نداشت و سرمربی پرسپولیس معتقد بود که او هنوز به مرز آمادگی صددرصدی نرسیده است.

با این حال اما در هفته‌های پایانی، او تبدیل به ستاره خط حمله پرسپولیس شد و یک گل در مقابل استقلال و دو گل در برابر گل‌گهر به ثمر رساند و یک پاس گل هم در بازی با گل‌گهر به سعید صادقی داد.

1869958

او در این مدت چهره موثر خط حمله پرسپولیس بوده و به نتایج درخشان این تیم کمک کرده تا حالا به شکلی جالب، پروژه تمدید قرارداد با این بازیکن نیز مطرح شود. عیسی حالا امیدوار است در بازی با نساجی و همچنین دیدار نیمه نهایی و فینال احتمالی جام حذفی نیز بدرخشد تا شانس خود برای تمدید قرارداد را بالا ببرد.

مهاجم پرسپولیس در حالی فصل را با درخشش برای پرسپولیس تمام می‌کند که فصل آینده 34 ساله خواهد شد و باید دید یحیی در مورد این گلزن خود چه تصمیمی خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی