|

رئال مادرید با این داور همیشه قهرمان چمپیونزلیگ است!

هر بار شیمون مارسینیاک در یک فصل قضاوت دیدار رئال را در لیگ قهرمانان اروپا برعهده داشته، این تیم فاتح رقابت‌ها شده است.

لینک کوتاه کپی شد

رئال مادرید و منچسترسیتی چهارشنبه این هفته در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در ورزشگاه اتحاد به مصاف یکدیگر خواهند رفت. 

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ دیدار رفت این دو تیم با تساوی 1-1 در سانتیاگو برنابئو به پایان رسید تا حساسیت این بازی بیش از پیش افزایش پیدا کند و همه منتظر مشخص شدن تکلیف یکی از دو تیم صعودکننده به دیدار فینال باشند.  

1875660

یوفا ساعاتی قبل اعلام کرد که مارسینیاک قضاوت این بازی حساس و تماشایی را در ورزشگاه اتحاد برعهده خواهد داشت. توماس کویاتوفسکی، هم‌وطن مارسینیاک هم داور VAR این بازی خواهد بود. 

1875658

مارسینیاک تاکنون پنج بار برای رئال در لیگ قهرمانان داوری کرده است. اولین بار در فصل 16-2015 او داور بازی برگشت رئال و رم در یک هشتم نهایی بود که کهکشانی‌ها با هدایت زیدان در برنابئو 2-0 پیروز شدند.

یک فصل بعد او در ششمین هفته از دور گروهی، داور بازی رئال-دورتموند بود که با تساوی 2-2 خاتمه یافت. مارسینیاک در فصل 18-2017 در دور گروهی بازی رئال-تاتنهام را داوری کرد که آن مسابقه 1-1 تمام شد.

1875659

فصل گذشته نیز او دو بار داور بازی‌های رئال بود. برتری 0-3 در زمین حریف و شکست 2-3 از چلسی در بازی برگشت یک چهارم نهایی که البته رئال توانست راهی نیمه نهایی شود. مارسینیاک همچنین در سوپرجام سال 2018 اروپا نیز داور بازی رئال-اتلتیکو بود که در آن بازی رئال 4-2 باخت.

رئال در تمام این فصول توانسته در نهایت قهرمان چمپیونزلیگ شود. این اتفاق امسال هم تکرار خواهد شد؟

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی