|

مهاجم لژیونر 5 دقیقه‌ای اخراج شد!

مهاجم ایرانی تیم پوشکاش پنج دقیقه پس از حضور تعویضی در زمین برابر مول فِهروار کارت قرمز گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

در یکی از دیدارهای هفته سی و یکم لیگ برتر مجارستان، تیم فوتبال پوشکاش که شهاب زاهدی را مثل مسابقات گذشته‌اش در ترکیب ابتدایی نمی‌دید و جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ یکشنبه شب در ورزشگاه پانچو آرنا به مصاف تیم رده یازدهمی مول فهروار رفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ یاران زاهدی که طی دو هفته گذشته لیگ برتر مجارستان یک شکست و یک مساوی داشتند، در دیدار مقابل مول فهروار توانستند به این روند پایان بدهند و سه امتیاز مهم در فاصله سه بازی مانده به پایان فصل بگیرند.

تیم فوتبال پوشکاش در حضور تعویضی و اخراج مهاجم ایرانی خود با گل لحظات پایانی به پیروزی دو بر یک مقابل مول فهروار دست پیدا کرد تا ۴۷ امتیازی شود و جایگاهش در رتبه پنجم جدول لیگ برتر مجارستان تثبیت کند و در فاصله یک امتیازی رتبه سوم قرار بگیرد.

شهاب زاهدی، مهاجم ایرانی پوشکاش که آخرین بار در هفته بیستم لیگ مجارستان در ترکیب قرار گرفته و پس از آن در هشت مسابقه به‌عنوان یار جانشین به زمین رفته بود، در دیدار مقابل مول فهروار نیز به‌عنوان یار جانشین به زمین رفت، اما با اتفاق عجیبی مواجه شد.

زاهدی که پیش از این در ۲۶ مسابقه لیگ برتر مجارستان هشت گل به ثمر رسانده و ۶ کارت زرد دریافت کرده بود، در دقیقه ۷۴ دیدار برابر مول فهروار به‌عنوان یار جانشین وارد زمین شد که یک دقیقه پس از تعویض کارت زرد گرفت و در دقیقه ۷۹ به‌خاطر گرفتن دومین اخطار از زمین اخراج شد تا سریع‌ترین اخراج بین لژیونرهای ایرانی را داشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی