|

علیرضا حقیقی پرسپولیسی که می خواهد نگذارد پرسپولیس قهرمان شود

از صحبت درباره بازی هفته آینده تیمش مقابل پرسپولیس طفره رفت.

لینک کوتاه کپی شد

 دروازه‌بان نساجی از صحبت درباره بازی هفته آینده تیمش مقابل پرسپولیس طفره رفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، علیرضا حقیقی در پایان بازی تیمش مقابل تراکتور در گفتگو با خبرنگاران عنوان داشت: "کلین‌شیت مهم نیست. مهم کسب امتیاز توسط تیم بود که دقیقه‌های آخر ناکام بودیم."

دروازه‌بان نساجی در پاسخ به این پرسش که گویا هواداران تراکتور کمی با وی سر ناسازگاری داشتند، اظهار داشت: "باید از خودشان بپرسید! ما احترام گذاشتیم و هیچ مشکلی هم از طرف من نیست."

حقیقی که حین بازی بابت اعتراض کنار خط آمد، شائبه درگیری با محمد نصرتی را کاملا رد می‌کند: "نه اصلا! آقای نصرتی رفیق و هم‌بازی من است. شما از کجا دیدید؟ (در این حین خبرنگاری می‌گوید که از پشت دروازه دیده است) چجوری از این‌ور، آن‌ور را دیدید که من درگیر شدم؟"

گلر مازندرانی‌ها از لیزر انداختن هواداران تراکتور ناراحت است: "ناظر بازی به من گفتند مدیریت کن که من نمی‌دانم چه چیزی را باید مدیریت می‌کردم چون نزدیک بود کور شوم! این رفتار حرفه‌ای نیست و شایسته این همه تماشاگر خوب تبریزی نمی‌باشد. امیدوارم یک تدبیری شود چرا که بار اولی نبوده که اینجا این اتفاق می‌افتد."

دروازه‌بان سابق پرسپولیس از صحبت در مورد بازی هفته آینده مقابل تیم سابق خود امتناع کرد و در پاسخ به اینکه این بازی قهرمان لیگ را تعیین می‌کند، چنین واکنش نشان داد: "فعلا این بازی تمام شود، تا بازی بعد!"

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

  • M ارسالی در

    مثل بازی رفت پاس گل میده

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی