|

لیونل مسی برنده جایزه لاروس شد

لیونل مسی در مراسم جهانی لاروس به عنوان ورزشکار سال 2022 انتخاب شد.

لینک کوتاه کپی شد

لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین جایزه لاروس را به عنوان بهترین ورزشکار سال دریافت کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مسی که سرانجام رویای قهرمانی در جام جهانی را در قطر محقق کرد، به نمایندگی از آرژانتین که در فینال فرانسه را شکست داد، جایزه برترین تیم سال را نیز دریافت کرد.

این بازیکن 35 ساله تنها چند ساعت پس از تایید بازگشت به پاری سن ژرمن پس از محرومیت جنجالی در مراسمی در پاریس این جوایز را دریافت کرد.

مسی به عنوان اولین ورزشکاری که هر دو جایزه لاروس را در یک سال به دست آورده، از همبازیانش در رده باشگاهی و ملی تشکر کرد.

او گفت:"این یک افتخار ویژه است، به خصوص که مراسم اهدای جوایز جهانی لاروس امسال در پاریس برگزار می‌شود، شهری که از زمانی که ما در سال 2021 به اینجا آمدیم، پذیرای خانواده من بوده است. می‌خواهم از همه هم تیمی‌هایم نه تنها در تیم ملی بلکه در پاری سن ژرمن تشکر کنم. من به تنهایی به هیچ یک از این‌ها دست نیافتم و از اینکه می‌توانم همه چیز را با آن‌ها به اشتراک بگذارم، سپاسگزارم."

1873033

مسی به دلیل سفر غیرموجه به عربستان سعودی عذرخواهی کرد اما آینده او در پاری سن ژرمن نامشخص است.

قرارداد او در تابستان امسال به پایان می‌رسد و در حالی که قرارداد دو ساله او شامل گزینه تمدید برای یک فصل دیگر بود، انتظار می‌رود که او باشگاه را ترک کند.

شلی-آن فریزر-پرایس که مدال طلای 100 متر مسابقات جهانی دو و میدانی را به دست آورد، جایزه بهترین ورزشکار زن سال لاروس را از آن خود کرد، در حالی که کریستین اریکسن، بازیکن فوتبال منچستریونایتد و دانمارک به دنبال بازگشت به فوتبال پس از ایست قلبی، جایزه ویژه بازگشت به بازی را از آن خود کرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی