|

برگ برنده های یحیی در بازی با پیکان!

سرمربی پرسپولیس در یکی از حساس‌ترین دیدار های تیمش، با تعویض‌ به موقع سه امتیاز را کسب کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در شرایطی که با یک بازی کمتر از سپاهان باز هم عقب افتاده بود، چشم به امتیازات کامل دیدار با پیکان دوخته بود و این بازی که با حواشی زیادی همراه بود تا دقایق پایانی با نتیجه بدون گل پیش می‌رفت.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از ورزش سه؛ سرمربی سرخ‌ها برای دستیابی به سه امتیاز این بازی و بازگشت به صدر جدول اما دست به تغییراتی نتیجه‌بخش در ترکیب تیمش زد و این بار در ابتدای نیمه دوم لئاندرو پریرا را به میدان فرا خواند تا تیمش از بازی مستقیم نیز به دنبال کسب نتیجه باشد. در ادامه یحیی گل‌محمدی در دقیقه 70 کاپیتان اول تیمش را به میدان فرستاد و امید عالیشاه در سمت راست به دنبال ایجاد موقعیت برای تیمش بود. 

1872124

اتفاقی که در نهایت در دقیقه 80 ثمربخش شد و ارسال زمینی امید عالیشاه و خطای بازیکن حریف روی پریرا این تیم را صاحب موقعیت گلزنی از نقطه پنالتی کرد و ترابی نیز این ماموریت را به سرانجام رساند.

سرمربی سرخ‌ها در دیداری که حریف با نمایشی بسته و دفاعی کار را برای خط هجومی تیمش سخت کرده بود، با تعویض‌‌هایی که داشت شرایط را بار دیگر برای صدرنشینی پرسپولیس فراهم ساخت و باید دید تیمش طی دو بازی باقی‌مانده مقابل گل گهر و نساجی چه شرایطی را دنبال خواهد کرد و این اختلاف یک امتیازی را برای تداوم صدرنشینی و قهرمانی حفظ خواهند کرد یا خیر.

1872018
 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی