|

پرسپولیس در چه صورتی در هفته 29 قهرمان لیگ می شود؟!

پرسپولیس در سخت ترین حالت می تواند در تهران جشن قهرمانی بگیرد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس و سپاهان در هفته بیست و نهم به ترتیب باید مقابل گل گهر و پیکان به میدان بروند. دو دیدار سخت و حساسی که دو مدعی اول قهرمانی به عنوان تیم میزبان باید در ورزشگاه های خود به میدان بروند. در هفته 30، پرسپولیس در قائمشهر میهمان نساجی است و سپاهان باید در کرمان با مس دیدار کند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ در این میان نکته ای که جالب به نظر می رسد این است که سپاهان تحت هیچ شرایطی نمی تواند در هفته 29 به قهرمانی برسد. شاگردان مورایس حتی در صورت پیروزی بر پیکان و شکست پرسپولیس مقابل گل گهر نیز نمی توانند در اصفهان جام را بالای سر ببرند. چرا که با پیروزی در این بازی 62 امتیازی می شوند و در صورت شکست در بازی آخر مقابل مس و البته پیروزی پرسپولیس در همان هفته 30 مقابل نساجی 63 امتیازی شده و قهرمان می شود.

اما پرسپولیس برخلاف سپاهان می تواند در هفته 29 قهرمان شود. آن هم درشرایطی که گل گهر را ببرد و سپاهان مقابل پیکان شکست بخورد. در آن صورت پرسپولیس 63 امتیازی شده و حتی اگر در بازی با نساجی هم شکست بخورد و سپاهان در هفته آخر مس را ببرد باز هم قهرمان می شود. چرا که پرسپولیس 63 امتیازی شده و سپاهان با پیروزی در هفته آخر 62 امتیازی خواهد شد.

از این رو و با جمع بندی تمام نتایج می توان به این نتیجه رسید که در صورت شکست سپاهان مقابل پیکان و پیروزی پرسپولیس مقابل گل گهر، یحیی و شاگردانش با خیال راحت می توانند در تهران و مقابل هوادارن خود جشن قهرمانی بگیرند. اتفاقی که در هفته 29 هرگز برای سپاهان رخ نخواهد داد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی