|

ستاره محبوب استقلالی ها محروم شد!

محکومیت کاوه رضایی بازیکن تیم تراکتور در کمیته وضعیت کمیته استیناف نیز تأیید شد.

لینک کوتاه کپی شد

کاوه رضایی مهاجم نیم‌فصل نخست تراکتور، در نقل‌وانتقالات زمستانی با رویای پیوستن به استقلال قراردادش با تراکتور را به صورت یک‌طرفه فسخ کرد. اتفاقی که بلافاصله با اعتراض تبریزی‌ها مواجه شد و در نهایت کمیته وضعیت با بررسی مفاد قرارداد این بازیکن؛ در تاریخ ۲۰ بهمن ماه سال گذشته با صدور رأی خود فسخ قرارداد کاوه رضایی با تراکتور را غیر قانونی دانست.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ همچنین طبق این رأی، کاوه رضایی با توجه به فسخ قرارداد خود با تراکتور، در نیم‌فصل دوم هم نمی‌توانست برای این تیم یا هیچ باشگاه دیگری به میدان برود و عملاً باید تا پایان فصل دور از میادین می‌ماند که همین اتفاق نیز برای مهاجم سابق تیم ملی افتاد.

رضایی پس از این اتفاق پرونده محکومیت خود را به کمیته استیناف ارجاع داد که حالا خبر می‌رسد این کمیته نیز فسخ قرارداد این بازیکن با تراکتور را غیر قانونی دانسته و حکم کمیته وضعیت در این مورد را تأیید کرده است.

کاوه رضایی حالا پس از دوری چند ماهه از لیگ برتر احتمالاً از فصل آینده بار دیگر فرصت بازگشت به میادین را پیدا خواهد کرد اما پیش از آن باید رضایت باشگاه تراکتور را نیز جلب کند. رضایی با توجه به غیر قانونی تلقی شدن فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور، در صورت شکایت مجدد این باشگاه به کمیته وضعیت، در خطر محرومیت چند ماهه و پرداخت غرامت به باشگاه تبریزی نیز قرار داشت اما ظاهراً طرفین مذاکراتی را برای توافق داشته‌اند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی