|

حمله جنجالی پیشکسوت باشگاه استقلال به ستاره پرسپولیس!

هافبک اسبق آبی‌پوشان گفت خط هافبک استقلال در دربی ضعیف عمل کرد و به همین دلیل توپ خوبی به مهاجمان نرسید.

لینک کوتاه کپی شد

یدالله اکبری درباره شکست استقلال مقابل پرسپولیس در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار داشت: بازیکنان تیم استقلال در این بازی فوتبال همیشگی خود را ارائه ندادند و شباهتی به استقلال هفته‌های گذشته نداشت. شاید بهتر است بگویم  تیم ساپینتو بازی نیم فصل را ارائه داد که شتابزده و بدون برنامه بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ وی افزود: پرسپولیسی‌ها به خوبی استقلال را آنالیز کرده بودند و راه های نفوذ را از کناره ها و عمق بسته بودند و متاسفانه استقلال جوری بازی کرد که مورد علاقه تیم گل محمدی بود.

اکبری در ادامه خاطرنشان کرد: خط هافبک استقلال در دربی ضعیف عمل کرد و به همین دلیل توپ خوبی به مهاجمان نرسید. در نیمه دوم هم که ساپینتو تغییر سیستم داده بود و بازی مستقیم روی آورد، هافبک‌های استقلال نتوانستند کاری کنند و میانه میدان را به هافبک‌های پرسپولیس واگذار کرده بودند.

هافبک پیشین آبی‌پوشان در ادامه تاکید کرد: استقلال در این فصل مشکلات بسیار زیادی داشت و ساپینتو به رغم اینکه چنین مشکلاتی داشت و خودش تیم را نبسته بود نتایج خوبی را در نیم فصل دوم گرفت و توانست از استقلال یک تیم مدعی بسازد که اتفاقا فوتبال زیبایی را به نمایش بگذارد.

اکبری در پایان در خصوص حرکت علیرضا بیرانوند سنگربان پرسپولیس گفت: هرگز دروازه‌بان تیم ملی نباید چنین حرکتی را انجام می‌داد. او دروازه‌بان تیم ملی است که همیشه رفتارهای خوبی هم از خود برجای گذاشته است. واقعا نمی‌دانم چرا چنین کاری انجام داده است در آن شرایط که هواداران استقلال که از شکست تیم‌شان ناراحت بودند این حرکت یک نوع توهین تلقی می‌شود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی