|

رونمایی از متهم درجه یک شکست پرسپولیس به سپاهان

برخی هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی که دو آتشه بودند، می‌گفتند پرسپولیس با این شکست، عید آنها را تلخ کرد

لینک کوتاه کپی شد

لئاندرو پریرا مقصر اصلی باخت پرسپولیس به سپاهان از دید بسیاری از هواداران تیمش محسوب می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، شکست خانگی پرسپولیس به سپاهان بیشتر از همه به ضرر مهاجم برزیلی قرمزها تمام شد و حالا بازیکنی که قرار بود جای خالی یورگن لوکادیا را در این تیم پر کند، حالا تبدیل به مهاجمی شده که از دید منتقدانش، اصلا بازیکن باکیفیتی نیست و جذب او، اشتباه بزرگی از سوی یحیی گل‌محمدی بوده است. او را در چند کانال و صفحه هواداری پرسپولیس، مهاجم بنجل لقب داده اند.

چند دقیقه بعد از باخت پرسپولیس، انتقادها از پریرا در کانال‌های هواداری این تیم اوج گرفت. به عقیده منتقدان این بازیکن، اخراج او باعث شد پرسپولیس به جای آنکه در این بازی خانگی دنبال سه امتیاز باشد، تاکتیکش را بالاجبار تغییر داده و طوری بازی کند که یک امتیاز هم برایش نتیجه خوبی محسوب شود. آنها معتقدند پریرا بازیکنی نیست که به درد پرسپولیس بخورد 

البته که یحیی گل‌محمدی هم در ماجرای پریرا، سوژه انتقادهایی شده و برای برخی هواداران پرسپولیس این سوال مطرح شده که چرا سرمربی تیمشان اینقدر روی حضور مهاجم برزیلی در ترکیب اصلی اصرار دارد و در شرایطی که می‌توانست در این بازی حساس از عیسی آل کثیر استفاده کند، ترجیح داد به مهاجم برزیلی‌اش اعتماد کند. سوال دیگری هم که مطرح این است که چرا از دیاباته استفاده نشد در حالیکه ظاهرا مصدومیت او رفع شده است. 

در هر حال پرسپولیس بازی شش امتیازی را به سپاهان باخت و حالا این تیم به تعطیلات 20 روزه نوروزی می‌رود. اردوی تیم ملی فوتبال ایران هم قرار است از 28 اسفند آغاز شود و پرسپولیس چند بازیکنش را از دست می دهد. بازی بعدی پرسپولیس مقابل مس رفسنجان در این شهر بازی راحتی به نظر نمی‌رسد و با توجه به بازی راحت سپاهان مقابل صنعت نفت و همچنین بازی استقلال مقابل ذوب آهن در تهران، پرسپولیس اگر نتواند ببرد، فاصله‌اش با سپاهان و حتی ممکن است استقلال افزایش پیدا کند. 

برخی هواداران پرسپولیس در ورزشگاه آزادی که دو آتشه بودند، می‌گفتند پرسپولیس با این شکست، عید آنها را تلخ کرده و حالا فقط امیدوارند که پرسپولیس در جام حذفی نتیجه بگیرد. البته پرسپولیس در جام حذفی هم بازی راحتی ندارد. در صورت برد گل گهر مقابل فولاد، پرسپولیس میزبان شاگردان قلعه نویی می‌شود و اگر فولاد برنده بازی باشد، پرسپولیس باید به مصاف شاگردان علیرضا منصوریان برود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی