|

دشان همه چیز را در مورد بنزما گفت!

سرمربی تیم ملی فرانسه، غیبت کریم بنزما در جام جهانی 2022 قطر را تصمیم خود این بازیکن عنوان کرد.

لینک کوتاه کپی شد

تنها چند روز قبل از شروع جام جهانی بود که کریم بنزما، مرد سال 2022 فوتبال جهان، دچار مصدومیت شده و این تورنمنت را از دست داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در ادامه به نظر می‌رسید این بازیکن شرایط بازی در جام جهانی را داشته و به نوعی با بی‌مهری دیدیه دشان مواجه شده است. کریم بنزما چندی قبل تصمیم به خداحافظی از رده ملی گرفت تا روابط تیره و تار طرفین برای همه محسوس‌تر شود. اما حالا دیدیه دشان، سرمربی باتجربه تیم ملی فرانسه، در این رابطه شفاف‌سازی کرده و البته توضیح در مورد دلایل خداحافظی بنزما را به خود این بازیکن واگذار کرد.

1830808

دیدیه دشان گفت: "من یک بازیکن بسیار مهم را از دست داده بودم، یک بازیکن مهم دیگر. این جام جهانی برای او ارزش زیادی داشت و به من گفته شد بنزما شرایط بازی کردن ندارد. تشخیص پزشک ما با تشخیصی که در مادرید داده شده بود، مطابقت داشت. در بهترین حالت، بازگشت او به تمرینات نمی‌توانست قبل از 10 دسامبر رقم بخورد. خود بنزما نیز در شبکه اجتماعی خود ناامیدی‌اش بابت غیبت در جام جهانی را ابراز کرد.

حدود بیست دقیقه با هم حرف زدیم و در آن مقطع به این بازیکن گفتم کریم، عجله‌ای نیست، شما بازگشت خود را با مدیر تیم هماهنگ کنید. اما وقتی از خواب بیدار شدم، دیدم که بنزما اردوی تیم ملی فرانسه را ترک کرده است. این تصمیم خودش بود و غیر از این هم نیست، اما من تصمیم بنزما را درک کرده و به آن احترام می‌گذارم.

خداحافظی کریم بنزما از رده ملی؟ او تصمیم خود را برای پایان دادن به حرفه ملی‌اش به من اعلام کرد. از من در مورد استدلال و دلایل بنزما نپرسید و این دیگر به خود بنزما بستگی دارد که بخواهد در رابطه با این موضوع حرف بزند یا نه."

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی