|

بارسلونا از رقابت های اروپایی اخراج می شود؟!

شکایت دادستانی اسپانیا از باشگاه بارسلونا و اتهامات مطرح شده علیه آبی اناری ها باعث شده تا حضور این تیم در رقابت های اروپایی به خطر بیافتد.

لینک کوتاه کپی شد

یوفا در نظر دارد که صرفنظر از این که حکم دادگاه چه باشد و بدون این که منتظر نتیجه بررسی های قاضی پرونده باشد، علیه بارسلونا تصمیم بگیرد و هیچ بعید نیست که کاتالان ها از حضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل آینده محروم شوند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ در حقیقت بند چهارم اساسنامه کمیته مسابقات یوفا به خوبی نشان می دهد که این سازمان این حق را دارد تا بارسا را با محرومیت مواجه کند.در این بند به اخلاق و روحیه ورزشی اشاره شده است.در واقع بر اساس قوانین یوفا، باشگاه های حاضر در لیگ قهرمانان اروپا، لیگ اروپا و لیگ کنفرانس حق ندارند که اخلاق و روحیه ورزشی را زیر پا بگذارند و تخلفاتی نظیر پرونده جنجالی بارسلونا را صورت بدهند. یوفا در حال حاضر به "فساد در تجارت" و پرداخت رشوه به نایب رییس سابق کمیته داوران اسپانیا به مدت 17 سال متهم شده است.

یوفا تحقیقات را آغاز کرده است و هیچ بعید نیست که بارسا از حضور در لیگ قهرمانان اروپای فصل آینده محروم شود و حتی در صورت قهرمانی در لالیگا حق حضور در لیگ قهرمانان و سایر مسابقات اروپایی در فصل آینده را نداشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی