|

لژیونر استقلالی راهی فرانسه خواهد شد

طبق ادعای رسانه‌های ترکیه، سیدمجید حسینی مدافع ایرانی کایسری اسپور برای فصل آینده با باشگاه لانس فرانسه به توافق نهایی رسیده است.

لینک کوتاه کپی شد

سیدمجید حسینی مدافع تیم ملی فوتبال ایران پس از سه فصل حضور در تیم ترابوزان اسپور، امسال با عقد قراردادی یک ساله به تیم کایسری اسپور ترکیه رفت. قرارداد حسینی با کایسری در تابستان به پایان می‌رسد و ظاهراً این مدافع ملی پوش ایرانی قصد دارد در تیم دیگری در اروپا به میدان برود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ نشریه fotospor ترکیه شب گذشته در خبری مدعی شد سیدمجید حسینی  با باشگاه لانس در لیگ دسته اول فرانسه به توافق رسیده و فصل آینده پیراهن این تیم را بر تن خواهد کرد.

لانس در حال حاضر پس از پاری‌سن ژرمن و المپیک مارسی، هم امتیاز با موناکو (۵۱ امتیاز) در رده چهارم جدول لیگ دسته اول فرانسه است و می‌تواند به عنوان سوم و دوم هم دست یابد.

از سوی دیگر بعضی از رسانه‌ها هم از مذاکره باشگاه پاناتینایکوس با حسینی خبر داده‌اند. مدافع تیم ملی ایران با توجه به پایان قراردادش در تابستان با باشگاه کایسری اسپور، به عنوان بازیکن آزاد نقل و انتقال راحت‌تری را انجام خواهد داشت و باید دید در نهایت انتخاب او کدام تیم است.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی