|

ساپینتو به دو ستاره استقلال اعتماد می کند؟!

مهدی پور و جلالی دو بازیکن مهم تیم استقلال هستند که البته این روزها کمتر در ترکیب اصلی بازی می کنند.

لینک کوتاه کپی شد

مهدی مهدی پور هفته هاست، به دلیل مصدومیت شانس حضور در ترکیب اصلی تیم را از دست داده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛  او در آستانه بازگشت دوباره به ترکیب تیم بود که به خاطر یک اتفاق در منزل مصدومیتش تشدید شد و به نظر می رسد برای پیدا کردن شرایط بازی فعلا باید صبر کند. ابوالفضل جلالی هم به رغم دعوت به تیم ملی و حضور در ترکیب ایران در جام جهانی 2022 فعلا پشت خط جعفر سلمانی مانده است اما هر گاه به ترکیب اصلی تیم اضافه می شود، در فاز تهاجمی اثر گذار بازی می کند. او در آخرین بازی ای که در استادیوم آزادی انجام داد، در برابر ملوان موجب اخراج بازیکن تیم حریف شد و به آرمان رمضانی پاس گل داد تا استقلال با دو گل صعود به مرحله یک چهارم نهایی بازی ها را جشن بگیرد.

ابوالفضل جلالی و مهدی مهدی پور در تمرینات سعی می کنند لبخند بزنند، چون بر این عقیده اند به زودی شرایط آنها تغییر می کند و دوباره به مهره اثر گذار تیم تبدیل می شوند. البته در ترکیب ثابت تیم. گذر از روزهای نیمکت نشینی که برای هر بازیکنی سخت است، با این لبخند ها آسان تر می شود و البته خوب تمرین کردن به هر بازیکنی نیمکت نشینی کمک می کند، دوباره به ترکیب ثابت تیم برگردد.

استقلال امروز در هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت 16:45 میزبان گل گهر در استادیوم آزادی است و پیش بینی می شود در ترکیب ثابت آبی ها هیچ یک از این دو بازیکن را نبینیم. اما این قصه شاید تا پایان مسابقات ادامه نداشته باشد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی