|

7 گزینه برای تیم ملی ایران برنامه می دهند!

فدراسیون از 5 مربی ایرانی برای هدایت تیم ملی تا جام ملت‌های آسیا برنامه خواسته است.

لینک کوتاه کپی شد

هیات رئیسه فدراسیون فوتبال روز سه شنبه به منظور تصمیم‌گیری برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال ایران برگزار و برنامه‌های چندین مربی ایرانی و شاغل در لیگ برتر بررسی می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا، فدراسیون فوتبال ظرف ۲۴ ساعت اخیر از امیر قلعه‌نویی، حسین فرکی، جواد نکونام، فرهاد مجیدی و مهدی تارتار برنامه کوتاه مدت تا زمان برگزاری جام ملت‌های آسیا را خواسته است.

رییس فدراسیون فوتبال پیش از این اعلام کرده بود که این فدراسیون در جمع‌بندی‌های خود با توجه به مسائل تحریمی و محدودیت‌های انتقال وجه از طریق سیستم بانکی به خارج از کشور، به انتخاب یک گزینه ایرانی برای تیم ملی رسیده است.

این فدراسیون که در تدارک برگزاری دو دیدار دوستانه مقابل عراق و روسیه در نوروز ۱۴۰۲ برای تیم ملی است، در نظر دارد هر چه زودتر سرمربی تیم ملی را انتخاب کند.

البته با وجود اعلام فدراسیون، همچنان گزینه‌های خارجی هم مدنظر فدراسیون هستند و امکان همکاری با مربیان خارجی شاغل در ایران یا باسابقه حضور در فوتبال کشور جزو برنامه‌ها است.

همچنین به گفته مدیران ارشد فدراسیون فوتبال ساکت الهامی و حمید مطهری نیز قرار است برنامه های خود را به فدراسیون فوتبال ارائه کنند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی