|

(عکس) پوستر رسمی سپاهان برای بازی با پرسپولیس

باشگاه سپاهان مانند بازی رفت با پرسپولیس، پوستر بازی فردا را نیز بدون کری خوانی منتشر کرده.

لینک کوتاه کپی شد

فصل قبل بود که باشگاه سپاهان در اقدامی عجیب در هر دو بازی رفت و برگشت با پرسپولیس، با انتشار عکس بازیکنان پرسپولیسی که پیراهن سپاهان را برتن کرده اند، به نوعی برای پرسپولیسی ها کری خواند و باشگاه پرسپولیس نیز با اقدامی معکوس و چاپ عکس سپاهانی های سابق که پیراهن سرخ به تن داشتند، پاسخ این کری های عجیب را داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ اما نکته جالب توجه به تغییر رویه باشگاه سپاهان برمی گردد که البته پرسپولیسی ها آن را طبیعی می دانند. چرا که در نقل و انتقالات تابستانی لیگ 22، پرسپولیس با جذب سه ستاره سپاهان به نوعی در رقابت نقل و انتقالاتی به پیروزی رسید. جذب نفراتی چون گولسیانی، دانیال اسماعیلی فر و سروش رفیعی در مقابل حضور رامین رضاییانی که در لیست مازاد یحیی قرار داشت، طبیعتا کفه ترازو را به نفع سرخ ها سنگین کرد.

در همان مقطع هواداران پرسپولیس در انتظار تکرار کری خوانی های پوستری باشگاه سپاهان برای بازی رفت بودند اما به یک باره در هفته هشتم، سپاهانی ها تنها با تک عکس پیام نیازمند، پوستر بازی با پرسپولیس را بستند تا به چرخه کری با بازیکنان سابق پایان دهند. در ادامه باشگاه پرسپولیس نیز به چرخه کری ها پایان داد و یک عکس تیمی را به عنوان پوستر رسانه ای کرد.

حالا در بازی حذفی نیز سپاهان همین سیاست را در پیش گرفته و تصویر میلاد زکی‌پور را روی پوستر خود آورده و به استقبال رقابت حساس خود با پرسپولیس رفته است. زکی‌پور که سابقه حضور در تیم استقلال را داشته و در ابتدای فصل نیز شایعات زیادی برای انتقال او به پرسپولیس منتشر شد اما هواداران پرسپولیس در مقابل این انتقال موضع گیری کرده تا یحیی گل محمدی از جذب او منصرف شود.

میلاد زکی پور که فصل موفقی در سپاهان را پشت سر می‌گذارد بی شک انگیزه زیادی دارد تا همین روند درخشان را در جام حذفی برابر پرسپولیس ادامه داده و به پرسپولیسی ها ثابت کند در مورد او اشتباه کرده اند.

سپاهان / پرسپولیس

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی