|

مهاجم پرسپولیس بازی با سپاهان را از دست داد!

شیخ دیاباته دوباره مصدوم شد و بازی برابر سپاهان را از دست داد.

لینک کوتاه کپی شد

مهم‌ترین دلیل اینکه قرارداد شیخ دیاباته با باشگاه الغرافه قطر تمدید نشد، به موضوع مصدومیت‌های پشت سر هم این بازیکن برمی‌گشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ شیخ در تابستان و بعد از کش و قوس‌های فراوان دوباره به لیگ برتر ایران برگشت و این بار به جای پیراهن آبی، قرمز پوش شد و جدیدترین یاغی فوتبال ایران لقب گرفت. زمانیکه نام شیخ برای حضور در پرسپولیس مطرح شد، خیلی‌ها نگران مصدومیت‌های پی در پی او بودند و یحیی گل‌محمدی هم به همین دلیل در ابتدا با حضور دیاباته مخالفت کرد.

در نهایت بعد از اینکه لوکادیا جذب شد و تا حدودی خیال او از بابت خط حمله راحت شد، به جذب شیخ هم رضایت داد تا یک مهاجم بلندقامت به تیمش اضافه کند. دیاباته در همان بدو وردش به پرسپولیس مصدوم شد و چند بازی تیمش را از دست داد. بعد از اینکه مصدومیتش برطرف شد در بازی مقابل مس کرمان یک گل ۳ امتیازی برای پرسپولیس زد، ولی مصدومیت‌های کهنه و البته مشکلاتی که همسترینگ و کشاله‌های او دارند باعث شد تا باز هم مصدوم شود. دیاباته قبل از دربی و در بازی دوستانه مقابل سپاهان از ناحیه چهارسر زانو دچار آسیب شد و تقابل با تیم سابقش را از دست داد.

بعد از چند هفته غیبت دوباره شیخ به ترکیب پرسپولیس برگشت و در بازی مقابل صنعت نفت دبل کرد تا تیمش به ۳ امیتاز مهم بیرون از خانه برسد. شیخ که در بازی مقابل هوادار هم به صورت فیکس بازی کرده بود، در تمرین یکشنبه تیمش دوباره دچار مصدومیت شد و نمی‌تواند پرسپولیس را در بازی مقابل سپاهان همراهی کند. دیداری فوق العاده حساس و مهم برای پرسپولیسی‌ها که می‌تواند حتی در آینده یحیی گل‌محمدی هم تاثیرگذار باشد.

مصدومیت‌های سریالی شیخ دیاباته آنقدر زیاد بوده که صدای هواداران پرسپولیس را هم در آورده است. ماجرا وقتی عجیب می‌شود که بدانید شیخ بدون برخورد با کسی در تمرین پرسپولیس دچار مصدومیت شد و باید چند هفته به استراحت بپردازد. دیاباته در تمرین یکشنبه پرسپولیس وقتی قصد شوتزنی داشت، بعد از ضربه به توپ ناگهان با درد از ناحیه چهارسر زانو مواجه شد و دردش آنقدر زیاد بود که نتوانست به تمرین ادامه دهد.

مصدومیت خنده دار شیخ دقیقا از همان ناحیه‌ای بود که در بازی دوستانه مقابل سپاهان آسیب دیده بود. چیزی که مشخص است دیاباته به طور حتم بازی مقابل سپاهان در جام حذفی را از دست خواهد داد و احتمال اینکه به بازی مقابل نفت مسجد سلیمان هم برسد کم خواهد بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی