|

گل پرسپولیس به نفت آبادان آفساید بود؟!

کارشناسان داوری به بررسی تصمیمات داور بازی صنعت نفت آبادان - پرسپولیس پرداختند.

لینک کوتاه کپی شد

تورج حق‌وردی، کارشناس داوری هم در گفت‌وگویی درباره داوری دیدار صنعت نفت آبادان و پرسپولیس با قضاوت پیام حیدری عنوان کرد: حیدری در این دیدار ۲ اشتباه تاثیرگذار داشت و در نتیجه نمی‌توان گفت که او قضاوت خوبی داشته است. گل دوم پرسپولیس اشتباه بود و یک بازیکن صنعت نفت باید اخراج می‌شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ او درباره صحنه‌های حساس و مهم این بازی توضیح داد: در صحنه گل اول پرسپولیس، ضربه اسدبیگی تبدیل به گل نشد و تمام توپ از تمام خط رد نشد و تصمیم داور در این خصوص درست بود. در دقیقه ۲۵، بازیکنان پرسپولیس معترض بودند که دروازه‌بان صنعت نفت توپ را بیرون از محوطه جریمه جمع کرده اما چنین چیزی نبود و او روی خط توپ را برداشت.

این کارشناس اضافه کرد: گل دوم پرسپولیس درست نبود زیرا دیاباته در آفساید بود و کمک داور اشتباه کرد. در دقیقه ۶۲، بازیکن صنعت نفت با لگد به صورت بازیکن پرسپولیس زد که داور باید او را اخراج می‌کرد اما به اشتباه به کارت زرد بسنده کرد. در دقیقه ۶۶، اعلام خطای بازیکن صنعت نفت روی صادقی درست بود و کارت زرد کافی بود.

حسین عسگری کارشناس داوری هم در گفت‌وگویی اظهار داشت: گل دوم پرسپولیس در شرایط آفساید به ثمر رسید. هنگامی که توپ به شیخ دیاباته رسید، او چند سانتی متر جلوتر از بازیکن نفت آبادان بود و در شرایط آفساید گل دوم پرسپولیس را به ثمر رساند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

هنر و ادبیات

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی