|

در جلسه فتح‌الله‌زاده با ریکاردو ساپینتو چه گذشت؟

جلسه مدیرعامل و سرمربی استقلال در محل کمپ زنده یاد ناصر حجازی برگزار شد

لینک کوتاه کپی شد

در این جلسه که در رسانه رسمی باشگاه خیلی ساده و سطحی به آن پرداخته شد مدیرعامل و سرمربی استقلال درباره مسائل کلان تیم به ویژه در ارتباط با بازیکنان مورد نیاز کادرفنی پرتغالی استقلال به بحث و گفتگو نشستند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبر ورزشی؛ در این نشست ساپینتو اسامی بازیکنانی که به آنها نیازی ندارد را با ۳ درجه بندی در اختیار علی فتح‌الله‌زاده قرار داد تا در صورت لزوم آنها را به باشگاه های دیگر قرض داده و یا به صورت قطعی منتقل کنند.

ساپینتو همچنین لیست دیگری در کنار فهرست بازیکنان مازاد به مدیرعامل باشگاه استقلال ارائه کرد که در آن هم بازیکنانی با درجه بندی ۱، ۲ و ۳ به چشم می‌خوردند. بازیکنانی که جذب آنها برای ساپینتو به ترتتیب در اولویت های اول تا سوم بودند و جذب شان اهمیت بسزایی برای کسب نتایج مورد نظر باشگاه در نیم فصل دوم داشتند.

در جلسه فتح‌الله‌زاده و ساپینتو چه گذشت؟/ لیست بازیکنان استقلال مشخص شد

فتح‌الله‌زاده پس از بررسی این لیست به ساپینتو قول داد تمام تلاشش را انجام بدهد تا بازیکنان مورد نظر کادر فنی در اختیار او قرار بگیرند.

اما نکته مهم در پایان این جلسه سکوت مطلق در ارتباط با مسائل داخلی این نشست بود. فتح الله زاده با اشاره به شرایط استقلال و پنجره بسته نقل و انتقالاتی باشگاه از ساپینتو درخواست کرد برای برهم ریخته نشدن تمرکز بازیکنان تیم هیچ صحبتی در رابطه با موضوع بازیکنان مازاد از جلسه خودش با ساپینتو به بیرون درز پیدا نکند تا در آستانه بازی این تیم مقابل سپاهان تمرکز و آرامش استقلال بر هم نریزد.

ساپینتو نیز در واکنش به این درخواست فتح الله زاده اعلام کرد که خودش به خوبی به این موضوع واقف است و نمی خواهد تیمش بی دلیل دچار تشویش و نگرانی بشود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی