|

همه در انتظار شیخ دیاباته!

حضور شیخ دیاباته در دیدار با ذوب آهن هنوز قطعی نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

بازگشت شیخ دیاباته به تمرینات گروهی پرسپولیس آن قدر خبر خوبی بود که حتی رسانه رسمی باشگاه به آن پرداخته و وضعیت شیخ را به تیتر یک گزارش تمرین خود تبدیل کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری؛ همین موضوع کافی بود بسیاری از رسانه ها از حضور شیخ دیاباته در بازی با ذوب آهن خبر داده و مدعی شوند زوج محمد عمری - شیخ دیاباته قرار است در پیشانی خط حمله سرخ ها به میدان برود. این در حالی است که هنوز وضعیت شیخ دیاباته به طور کامل مشخص نیست و همین حالا هم حضورش در بازی با ذوب آهن در هاله ای از ابهام قرار دارد.

شیخ دیاباته از زمان حضورش در پرسپولیس نشان داده استعداد خوبی برای مصدومیت قبل از بازی دارد. در حالی که خیلی ها منتظر حضور او در هفته هفتم بودند، او چند روز قبل از بازی مقابل تراکتور مصدوم شد تا این بازی بزرگ را از دست بدهد.

در ادامه نیز یکی دو روز قبل از رویارویی با استقلال بود که خبر مصدومیتش سر از رسانه ها و فضای مجازی درآورد تا پرسپولیس بدون مهاجم تخصصی راهی بازی با استقلال شود.

بر اساس همین شواهد است که باید در مورد اخبار منتشر شده از درباره شیخ دیاباته کمی با احتیاط عمل کرد. هنوز فرصت زیادی تا بازی با ذوب آهن باقی مانده و هر لحظه امکان مصدومیت شیخ وجود دارد، حتی دقایقی قبل از بازی با ذوب و در حین گرم کردن سرخ ها در ورزشگاه آزادی!

از این رو باید دید شیخ دیاباته می تواند خودش را تا روز جمعه سالم نگه دارد و در این صورت اصلا یحیی به او میدان خواهد داد یا نه.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی