|

یک نفر قلب و روح لیونل مسی است!

آنتونلا روکوتزو، همه زندگی مسی است. همسر لیونل مسی مثل خود او محبوب آرژانتینی ها است.

لینک کوتاه کپی شد

آرژانتین با لیونل مسی به فینال جام جهانی رسیده و یکشنبه باید برابر فرانسه به میدان برود. خانواده ستاره های آرژانتینی هم از ابتدای رقابت ها در قطر حضور دارند و حامی آنها هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ لیونل مسی بزرگترین و تاثیرگذارترین بازیکن آرژانتین است و هر پست او در اینستاگرام میلیون ها لایک می خورد و بازتاب گسترده ای هم دارد اما همسر او آنتونلا روکوتزو هم شرایطی کم و بیش مشابه در اینستاگرام دارد و فعالیت های او نیز با استقبال آرژانتینی ها روبرو می شود.

آنتونلا هر آنچه انجام می دهد، می گوید یا پست می کند، آرژانتینی ها را به وجد می آورد. در قطر او با سه پسرش تیاگو(10 ساله)، متئو(7ساله) و چیرو(4ساله) همواره از روی سکوها آلبی سلسته را تشویق می کند و همراه با او دیگر هواداران نیز تیم را تشویق می کنند.

او خودش در نوع خود یک ستاره است. برای مثال اگر او عکسی را در اینستاگرام آپلود کند(با 23 میلیون فالوور)، پنج میلیون نفر به سرعت آن را لایک خواهند کرد یا هنگامی که ویدیویی از او منتشر می شود، در حالی که جمله اعتراضی اخیر شوهرش خطاب به بازیکن هلند را تقلید می کند، بارها آن ویدیو بازنشر می شود.

آنتونلا مانند لیونل از روساریو(شهری با یک میلیون نفر جمعیت) می آید. این دو سال ها پیش از طریق یکی از دوستان لیونل(پسر عموی آنتونلا)با هم آشنا شدند و از سال 2008 آنها این رابطه را عمومی کردند. لئو و آنتونلا در سال ۲۰۱۷ در روساریو ازدواج کردند و 260 مهمان آنجا حضور داشتند. آنها باید تلفن های همراه خود را کنار می گذاشتند تا عکس های مراسم منتشر نشود. 450 افسر پلیس از جشن عروسی محافظت می کردند.

آنتونلا در حال حاضر به همراه سه پسرش در قطر است و تا آنجا که ممکن است شوهرش را می بیند. مانند روز استراحت تیم پس از شکست دادن کرواسی که او همراه با سایر اعضای خانواده(19 نفر) در هتل تیم از لیونل دیدن کردند.

مسی پیروزی در نیمه نهایی را به همسر و پسرانش تقدیم کرد:«این پیروزی همچنین متعلق به خانواده من است. برای من آنها مهمترین در زندگی هستند. الان به همسرم فکر می کنم، او همیشه در کنارم بوده است.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی