|

برگ برنده اسپانیا در جام جهانی

آنسو فاتی دو سال پس از بازگشت به تیم ملی فقط به 13 دقیقه نیاز داشت تا نشان بدهد که اعتماد انریکه به او اشتباه نبوده است.

لینک کوتاه کپی شد

فاتی هر چند که شروع فصل جالبی در بارسلونا نداشته اما به نظر می رسد که انگیزه بالایی برای حضور در تیم ملی اسپانیا دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ فاتی آخرین حضورش در تیم ملی اسپانیا را دو سال پیش مقابل اوکراین داشت که در مقابل اردن بالاخره طلسم را شکست و در ترکیب اصلی قرار گرفت. فاتی گل اول تیم ملی اسپانیا را در این بازی به ثمر رساند که در فاز هجومی عملکرد خوبی در تیم انریکه داشت.

یکی از نگرانی های اصلی تیم ملی اسپانیا مربوط به فاز گلزنی است. بازیکنان کنونی تیم ملی اسپانیا در یک سوم آغازین فصل در باشگاه و تیم ملی مجموعا 39 گل زده اند. موراتا با شش گل بهترین گلزن است و ویلیامز  و فران تورس با پنج،  فاتی  و کارلوس سولر با چهار، پدری، اولمو، آسنسیو با سه و یرمی پینو، آلبا، گیامون، اریک گارسیا، مارکوس یورنته و گاوی با یک گل در رده های بعدی هستند.

به طور مثال بازیکنان حاضر در لیست تیم ملی هلند روی هم 94 گل زده اند که حدود 2.5 برابر بیشتر از تیم ملی اسپانیاست یا بازیکنان تیم ملی آلمان در آغاز فصل 93 گل زده اند. گاکپو با چهارده و موسیالا با دوازده گل بهترین گلزنان این تیم هستند. امباپه 20 گل زده و بازیکنان تیم ملی فرانسه روی هم 91 گل زده اند.

فاتی حالا امیدوار است که بتواند به یکی از لیدرهای اصلی تیم ملی اسپانیا تبدیل شود. فاتی به علت مصدومیت ها در سالهای اخیر رشد محسوسی نداشته است. او در لالیگا در این فصل 461 دقیقه داشته که سه گل و سه پاس گل داشته است.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی