|

نظر کاپیتان انگلیس درباره بازی با تیم ملی ایران

هری کین معتقد است که انگلیس دیگر از اعتراف به قهرمانی در جام جهانی نمی‌ترسد.

لینک کوتاه کپی شد

شاگردان گرت ساوت‌گیت به نیمه‌نهایی جام جهانی ۲۰۱۸ رسیدند و در یورو ۲۰۲۰ در دیدار نهایی در ضربات پنالتی مغلوب ایتالیا شدند که اولین فینال بزرگ انگلیس در ۵۵ سال گذشته بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایسنا؛ این تیم در ادامه پس از سه تساوی و سه باخت در گروه A۳، به دسته دو لیگ ملت‌ها سقوط کرد. تیم ساوت‌گیت از زمان پیروزی ۳ بر صفر در دیدار دوستانه مقابل ساحل عاج در ماه مارس، پیروز نشده است.

هری کین، مهاجم تاتنهام به Sky Sports گفت: ما باید باور داشته باشیم که می‌توانیم آن (جام جهانی) را ببریم. من فکر می‌کنم یکی از تغییرات بزرگی که در چهار یا پنج سال گذشته داشتیم این بود که به قهرمانی باور کردیم. این اشتباه است که غیر از این فکر کنیم. رفتن به جام جهانی و باور نکردن این که می‌توانید جام را به خانه بیاورید چه فایده‌ای دارد؟

فشار بر ساوت‌گیت پس از نمایش ناامیدکننده لیگ ملت‌ها افزایش یافته است، با این حال کین می‌گوید چند بازی بدون برد انتظارات را کاهش داده و ممکن است به انگلیس در بازی مقابل ایران کمک کند.

کین افزود: مطمئناً بازی اول واقعاً مهم است. نتیجه نگرفتن در چند دیدار اخیر قبل از جام جهانی می‌تواند به سود ما باشد چرا که فشار‌ها و انتظارات را از تیم ما کم می‌کند.

او در پایان اضافه کرد: بازی برای انگلیس همیشه فشار بالایی روی شما می‌آورد، اما در تورنمنت‌های بزرگ همیشه این انگیزه هم وجود دارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی