|

لوکادیا و شیخ دیاباته این روزها کجا هستند؟

یورگن لوکادیا مهاجم گلزن و 6 گله پرسپولیس در اولین روز تمرین پرسپولیس در تمرین تیمش حاضر شد.

لینک کوتاه کپی شد

خارجی‌های پرسپولیس خیال مدیران و هواداران این تیم را راحت کردند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فوتبالی، تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس امروز در حالی زیر نظر کادرفنی قرمزها استارت خورد که بجز وحدت هنانوف کلیه بازیکنان و مربیان خارجی این تیم در تمرینات حضور فعال داشتند.

یورگن لوکادیا مهاجم گلزن و 6 گله پرسپولیس که در صدر جدول گلزنان لیگ برتر در کنار محمد عباس‌زاده قرار دارد بر خلاف ادعای برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه او در بهترین حالت ممکن با تاخیر به ایران برخواهد گشت٬ در اولین روز تمرین پرسپولیس در تمرین تیمش حاضر  شد.

شیخ دیاباته دیگر مهاجم خارجی پرسپولیس نیز که زننده تک گل 3 امتیازی این تیم مقابل مس کرمان بود همانند لوکادیا در تمرینات پرسپولیس حضور داشت و برخلاف ابتدای فصل٬ سرحال و آماده در کلیه آیتم‌های تمرینی شرکت کرد.

په‌په لوسادا و اوسمار ویرا دستیاران خارجی یحیی نیز 2 عضور کادرفنی این تیم بودند که راهی اسپانیا و برزیل شده بودند و پس از تعطیلی 2 هفته‌ای به موقع در تمرینات حاضر شدند.

خارجی‌های پرسپولیس در حالی به موقع خود را به تمرینات رساندند که پیش از این شاهد بی‌نظمی بازیکنان خارجی این تیم در گذشته بودیم که خسارت‌های زیادی را از لحاظ مالی و غیره به این باشگاه وارد کرده بودند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی