|

پدیده استقلال کی روش را مجذوب کرد

امیرعلی صادقی وینگر جوان باشگاه استقلال ستاره تمرینات اخیر تیم ملی بود.

لینک کوتاه کپی شد

در روزی که اتفاق رخ داده برای شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی‌زادگان، تمرین امروز تیم ملی را تحت تاثیر قرار داده بود، درخشش امیرعلی صادقی و هت‌تریک او در بازی درون گروهی تیم ملی، مورد توجه حاضران در مرکز تیمهای ملی قرار گرفت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبالی؛ صادقی که متولد بهمن ۷۹ است، یکی از بازیکنان تیم ملی امید است که حالا فرصت تمرین زیر نظر کارلوس کی‌روش را هم پیدا کرده است.

صادقی که محصول آکادمی باشگاه سایپاست، امسال فرصت زیادی برای بازی در ترکیب استقلال پیدا نکرده که البته با توجه به ترافیک خط حمله استقلال، نیمکت‌نشینی او، اتفاقی طبیعی به نظر می‌رسید.

صادقی از ابتدای فصل ۲۹ دقیقه جلوی سپاهان در هفته اول مسابقات لیگ برتر بازی کرد و ۱۹ دقیقه جلوی نفت مسجدسلیمان در ترکیب آبی‌های پایتخت قرار گرفت.

صادقی امیدوار است با انگیزه‌ای که از تمرین کنار تیم ملی پیدا کرده، بتواند در بازگشت به تمرین استقلال، ریکاردو ساپینتو را مجاب کند که فرصت بیشتری در اختیار او قرار دهد. شاید هم نمایش خوب صادقی در بازی امروز، باعث شود که کی‌روش درباره این بازیکن، با ساپینتو صحبت و توصیه او را به سرمربی استقلال بکند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی