|

پدیده استقلال در تیم ملی

یکی از یازده بازیکنی که از سوی کی‌روش در رده سنی تیم امید به تیم ملی دعوت شد، امیرعلی صادقی بازیکن استقلال است.

لینک کوتاه کپی شد

این بازیکن در فصل جاری کمتر از سوی ریکاردو ساپینتو به بازی گرفته شده و در هفته‌های متوالی حتی در لیست ۱۸ نفره تیمش جای نگرفته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ حتی اینروزها که استقلال مشغول تمرین برای بازی با نساجی در سوپر جام است، سرمربی تیم استقلال اجازه داد که امیر علی صادقی اردوی استقلال را ترک کند و به اردوی تیم ملی ملحق شود و این بدین معنی است که این بازیکن آبی‌ها را در سفر به کرمان همراهی نخواهد کرد.

درخشش امیر علی صادقی در تمرینات تیم ملی حتی شاید منجر به این شود که کارلوس کی‌روش این بازیکن را همراه خود به دوحه ببرد. امیر علی صادقی در بازی درون تیمی امروز تیم ملی هت تریک کرد. او (کارلوس کی‌روش) به دنبال جوان سازی تیم ملی بعد از جام جهانی است و به همین خاطر ۱۱ بازیکن در رده سنی تیم امید را به اردوی تیم ملی دعوت کرده است.

کارلوس کی‌روش هم چنین علاقمند به بازی صالح حردانی و ابوالفضل جلالی است. دو بازیکنی که در ترکیب ثابت تیم استقلال به میدان نمی‌آیند. مغضوبین ساپینتو محبوب کی‌روش هستند! و باید گفت تضادهای فکری این دو مربی پرتغالی ادامه دارد در حالی که رابظه اشان با هم خوب است. ریکاردو ساپینتو زمانی که در تیم ملی جوانان پرتغال بازی می‌کرد شاگرد کارلوس کی‌روش بود.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی