|

واکنش سازمان لیگ به اعتراض نساجی

سهیل مهدی نسبت به اعتراض باشگاه نساجی به شرایط میزبانی کرمان و دیدار سوپرجام واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه نساجی پس از میزبانی کرمان و بلاتکلیفی آن‌ها در پیدا کردن هتل مناسب در این شهر اعتراض خود را اعلام کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ معاون باشگاه در این خصوص اعلام کرد چگونه ممکن است که باشگاه استقلال قبل از این‌که مکان میزبانی سوپرجام اعلام شود، در کرمان هتل رزرو کند.

برهمین اساس سهیل مهدی، مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر، در گفت‌وگو با ایسنا، در این رابطه عنوان کرد:

ما در بحث هتل باشگاه‌ها ورود نمی‌کنیم. ما با دو باشگاه استقلال و نساجی درباره سوپر جام مشکلی نداریم و علاقه‌مند به حضور هردو تیم با تمام قدرت در مسابقات هستیم. هیات فوتبال استان هم همکاری لازم را با هر دو باشگاه و گروه‌های اعزامی برای برگزاری مسابقات داشته‌اند و دارند میزبانی این بازی را مدیریت می‌کنند. هتل‌های شهر و فضای موجود را در اختیار دو تیم میزبان می‌گذارند. حتی باشگاه مس کرمان در این رابطه همکاری لازم را با هر دو تیم داشته است.

او درباره انتخاب کرمان به عنوان میزبان دیدار سوپرجام گفت:

یکی از دلایلی که کرمان انتخاب شد، به این دلیل است که سه هتل فعال داشته و دو هتل هم دیروز افتتاح شده است. 5 هتل در شهر کرمان موجود است. میهمانان زیادی برای این مسابقه داریم و باید همه شرایط در نظر گرفته شود. کرمان از این لحاظ به خوبی کار را مدیریت کرده است. در مقایسه با یک یا دو شهر دیگر که می‌توانستند انتخاب شود، کرمان بهتر بود. ارجح ترین انتخاب تهران، شیراز و اصفهان بودند که باتوجه به این‌که توریستی هستند، هتل‌های بیشتری دارند اما با بررسی همه شرایط به کرمان رسیدیم.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی