|

دایی گفت همه جوره روی کمکم حساب کن؛ غیر از سرمربیگری پرسپولیس!

علی دایی قصد آمدن به پرسپولیس را ندارد. ضمن اینکه باید به شما بگویم علی دایی آدم بزرگی است و یک رفیق خوب است

لینک کوتاه کپی شد

رضا درویش در مصاحبه‌ای درباره مذاکره با علی دایی برای سرمربیگری پرسپولیس و مذاکرات تابستانی با برخی گزینه‌های سرخ‌ها صحبت کرد.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از خبرورزشی؛ رضا درویش، مدیرعامل پرسپولیس درباره شایعات بازگشت علی دایی به این تیم گفت: علی دایی برادر من است. رابطه بسیار خوبی چه در زمان سایپا و چه قبل از آن داشتیم همان طور که به علی پروین دوست و برادر هستم. این حرف‌ها اما دروغ محض و برای ایجاد تفرقه و دو دستگی در پرسپولیس بود. خود یحیی گل محمدی گفت می‌دانم که می‌خواهند فضا را خراب کنند. خود سرمربی ما هم می‌دانست علی دایی قصد آمدن به پرسپولیس را ندارد. ضمن اینکه باید به شما بگویم علی دایی آدم بزرگی است و یک رفیق خوب است اما چنین بحثی اصلا در میان نبود.

او در ادامه از جمله جالب اسطوره فوتبال ایران پرده برداشت و گفت: روز معارفه علی دایی لطف کرد، تماس گرفت و تبریک گفت. جمله‌ای هم گفت که هنوز در گوش من زنگ می‌زند! علی دایی گفت که هر کمکی بتواند برای موفقیت من و پرسپولیس حاضر است انجام دهد غیر از سرمربیگری! جالب‌تر می‌شود بدانید به من گفت اگر صلاح می‌دانم با دوست صمیمی‌اش یحیی گل محمدی هم صحبت کند و ...

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی