|

کنایه رضا درویش به طلبکار 4 میلیاردی!

یکی از طلبکاران پرسپولیس رسول‌پناه است، مدیرعامل جنجالی که بعد از اظهارات عجیب از این تیم کنار رفت.

لینک کوتاه کپی شد

دوران مدیریت مهدی رسول پناه با توجه به صحبت‌های عجیبی که این مدیر صورت داده بود با جنجال‌های بزرگی همراه شده بود. با این حال نکته جالب توجه این روزها پرونده مطالباتی است که رسول پناه علیه باشگاه پرسپولیس شکل داده و به ادعای مدیرعامل کنونی خواهان دریافت چهار میلیارد از این تیم شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ درویش با اشاره به بدهی‌های انباشته شده در این باشگاه مدعی شد که مدیرعامل اسبق این باشگاه نیز خواهان دریافت چهار میلیارد از این تیم شده و شکایت خود را در این زمینه ثبت کرده است.

مدیرعامل کنونی پرسپولیس اما در اعلام این ماجرا کنایه‌ای هم متوجه مدیر اسبق کرده و مدعی شده که وی در ابتدای قبول این سمت مدعی شده که این مبلغ را به عنوان کمک و اسپانسری وارد باشگاه خواهد کرد اما اکنون آن را در سند مطالبات قرار داده است: یک حساب دیگر ما هم توسط آقای رسول پناه بسته شده است! ما دست 8-7 نفر چک داشتیم و باید طلب بازیکنان را می دادیم اما این حساب ها بسته شده است. آقای رسول پناه طلب 4 میلیاردی کرده و حساب باشگاه را بستند. ایشان روزی که آمدند به عنوان اسپانسر و علاقه مند به باشگاه خود را معرفی کرده است اما الان مدعی این طلب شده.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی