|

مشاور عالی مدیرعامل، علت رفتن آجورلو را گفت!

مشاور عالی آجورلو گفت: در این مصاحبه هر حرفی میزنم صحبت های خودم است و اصلاً از جانب آقای آجورلو حرفی را مطرح نکرده ام.

لینک کوتاه کپی شد

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ میثم منیعی، بازیکن اسبق استقلال و مشاور عالی مدیرعامل برکنار شده این باشگاه درباره تغییر و تحول در باشگاه استقلال اظهاراتی را مطرح کرد.

به خودم اجازه نمی‌دهم از جانب آجورلو حرف بزنم

مسئول پیشین باشگاه استقلال پیش از پاسخ به این پرسش که «علت برکناری مدیرعامل قبلی استقلال چه بوده» با اشاره به موضعی درباره صحبتهایش با "خبر ورزشی" برای شفافیت ماجرا اظهار داشت: ابتدا باید بگویم در این مصاحبه هر حرفی میزنم صحبت‌های خودم است و اصلاً از جانب آقای آجورلو حرفی را مطرح نمی‌کنم. پس از برکناری سردار از مدیرعاملی باشگاه من اصلا او را ندیده ام. من نه تنها به خودم اجازه نمی‌دهم از جانب ایشان حرف بزنم بلکه دوست ندارم صحبت‌هایی که انجام میدهم به نظر برسد که حرف‌های اوست. من به واسطه حضورم در باشگاه طی این یک سال به یک سری مسائل از نزدیک واقف بودم که آنها را بیان می‌کنم.

شاید آجورلو از دستم ناراحت شود ولی حقیقت را می‌گویم

وی افزود: قطعا شاید با انتشار این صحبت‌ها آقای آجورلو از من ناراحت شود که چرا این حرفها را زده‌ام ولی من به عنوان کسی که در باشگاه حضور داشته و کسی که در استقلال فوتبال بازی کرده، خودم را موظف میدانم اخبار درست و صحیح را به اطلاع طرفداران استقلال برسانم. چون اگر این حرف را نزنم در واقع در حق هواداران خیانت کرده ام. من با این حرفها نه قصد حمایت از کسی را دارم و نه قصد تخریب کسی دیگر بلکه حقایق مسائل، همین مواردی است که در ادامه به شما خواهم گفت. ضمن اینکه خورده و برده‌ای هم از کسی ندارم. حتی اگر می‌خواستم در استقلال بمانم هم می‌توانستم این کار را بکنم ولی خودم نخواستم چون با آقای آجورلو آمدم و با ایشان هم از استقلال رفتم.

عامل برکناری آجورلو شخص وزیر بود

مشاور عالی مصطفی آجورلو در توضیح دلیل برکناری مدیرعامل قبلی استقلال خاطر نشان کرد: من پس از جدایی آجورلو از باشگاه با او صحبت نکردم اما به عنوان کسی که در این فوتبال بازی کرده‌ام و در این مدت هم نزدیک باشگاه بودم قاطعانه می‌گویم که برکناری آجورلو توسط شخص وزیر صورت گرفت.

افشاگری مهم مشاور آجورلو در گفتگو با خبر ورزشی: دلیل برکناری سردار،فقط یک ماجرا بود/ با ترفند از دو مدیر استقلال امضا گرفتند تا آجورلو برود!

دو عضو هیأت مدیره نمی‌خواستند نامه برکناری را امضا کنند

وی افزود: حتی این را هم اضافه می‌کنم که یکی دو نفر از اعضای هیئت مدیره هم قصد امضا کردن نامه برکناری آجورلو را نداشتند ولی با یک ترفندهایی از آنها امضا گرفتند. اما به هر حال این نظر شخص وزیر بوده و در نهایت هم خودش باید جوابگو باشد.

خدا کند خاطرات تلخ دوران استراماچونی تکرار نشود

عضو پیشین باشگاه استقلال افزود: من فکر می‌کنم در این شرایط که تیم استقلال در صدر جدول بود و مشکلات خودش را پشت سر گذاشته بود و داشت روند رو به رشدش را ادامه می‌داد زمان درستی برای این کار نبود. فقط امیدوارم بلایی که بر سر استقلال در دوران استراماچونی آمد دوباره تکرار نشود، گرچه نمی‌توان منکر توانایی‌های آقای فتح‌الله‌زاده شد.  ولی به طور کلی تیمی‌که برای استقلال بسته شد با خواست و نظر آقای آجورلو بوده است ولی احساس می‌کنم خیلی‌ها دوست نداشتند امسال استقلال نتیجه بگیرد.

تلویزیون باعث این برکناری نبود

مسئول پیشین باشگاه استقلال در پاسخ به این پرسش که تا چه اندازه می‌توان گفت اختلافات بین صدا و سیما و آجورلو عامل برکناری او بوده است صراحتاً گفت: هیچ ارتباطی بین این دو وجود ندارد. آقای آجورلو که قصد نداشت به زور کاری را انجام بدهد. او بر طبق مصوبه جلو رفته بود و می‌خواست حق پخش تلویزیونی را بگیرد. آن هم نه تنها برای استقلال که او خواسته اش را برای کل باشگاه‌های لیگ برتری مطرح کرده بود و می‌خواست این کار را با همکاری فدراسیون و سایر نهادهای ذیربط انجام بدهد.

افشاگری مهم مشاور آجورلو در گفتگو با خبر ورزشی: دلیل برکناری سردار،فقط یک ماجرا بود/ با ترفند از دو مدیر استقلال امضا گرفتند تا آجورلو برود!

هیچ نهادی به وزیر فشار نیاورده بود، خودش او را نمی‌خواست

وی ادامه داد: حتی شخص وزیر هم در جریان این مسائل بود اما این را تاکید می‌کنم که هیچ نهاد و فردی روی وزیر فشار نیاورده بود که آجورلو را بردارد. بلکه شخص وزیر این تصمیم را گرفته است. او خودش به تنهایی این تصمیم را گرفت و حتماً تفکراتی پشت این قضیه وجود داشته است. ولی امیدوارم اتفاقات زمان استراماچونی دوباره تکرار نشود تا تیمی‌که در صدر جدول است به مشکل بر بخورد.

این استقلال لااقل دو جام می‌گرفت

منیعی خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط خوب استقلال من مطمئن هستم که استقلال در بدترین شرایط در این فصل ۲ جام برای هواداران می‌آورد. یکی سوپرجام و دیگری لیگ برتر. هدف‌گذاری باشگاه و شخص آقای ساپینتو هم روی این دو جام و حتی بیشتر از آن بود. ضمن اینکه تیم به شکلی بسته شده بود که می‌توانستیم در این دو جام موفق باشیم. آنچنان که اگر مشکلات داوری در هفته‌های اخیر وجود نداشت امروز استقلال به جای ۱۸ امتیاز، ۲۳ امتیاز داشت. ولی همه این مسائل دست به دست هم دادند تا آقای آجورلو ظرف مدت یک سال که مدیرعامل باشگاه بود پرونده درخشانی را از خود بر جای بگذارد. من به مسائل سیاسی کاری ندارم اما به لحاظ مدیریت ورزشی آجورلو کارش را درست انجام داد و حتی آقای فتح‌الله‌زاده هم به این موضوع اذعان داشتند. مقامات مسئول دولت و ورزش هم می‌دانستند که او کارش را درست انجام داده است .

افشاگری مهم مشاور آجورلو در گفتگو با خبر ورزشی: دلیل برکناری سردار،فقط یک ماجرا بود/ با ترفند از دو مدیر استقلال امضا گرفتند تا آجورلو برود!

فتح‌الله‌زاده گفت بمانم، خودم نخواستم

مشاور عالی مدیرعامل پیشین استقلال در این باره که فتح‌الله‌زاده به او چه پیشنهادی داده گفت: شخصاً با آقای فتح‌الله‌زاده رفاقت دیرینه ای دارم و او را جزو مدیران موفق تاریخ باشگاه استقلال می‌دانم. به محض اینکه ایشان مدیرعامل شد هم به من پیشنهاد دادند که در باشگاه بمانم و همکاری ام را ادامه بدهم ولی من به احترام آقای آجورلو نماندم. چون با ایشان به باشگاه رفته بودم، ترجیح دادم حالا که مدیرعامل از باشگاه رفته من هم دیگر در این مجموعه نمانم.

امیدوارم تیمی‌که تحویل فتح‌الله‌زاده شد در نهایت قهرمان شود

پیشکسوت استقلال درباره نگاه به آینده این باشگاه با مدیریت جدید گفت: معمولاً از این قبیل تغییرات در باشگاه‌های فوتبال زیاد اتفاق می‌افتد و مطمئنم افراد جدید هم تلاش می‌کنند تا استقلال بهترین نتایج را بگیرد. آقای آجورلو هم در این مدت پس از سالها جام قهرمانی را به هواداران هدیه دادند که فکر می‌کنم باعث خوشحالی خیلی از استقلالی‌ها شد. حالا هم تیم را در صدر جدول تحویل آقای فتح‌الله‌زاده داده اند و کادر جدید باید تلاش کنند تا باز هم قهرمانی استقلال را برای هواداران تکرار کنند. امیدوارم این اتفاق در پایان فصل بیافتد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دانش آراستگی

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

تفریح و سرگرمی

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی