|

در جام جهانی قطر؛ دو برادر در دو تیم ملی!

پس از آنکه اینیاکی ویلیامز تصمیم گرفت به جای اسپانیا پیراهن غنا را به تن کند برادر او به تیم ملی اسپانیا دعوت شد.

لینک کوتاه کپی شد

اینیاکی و نیکو ویلیامز دو برادر فوتبالیست هستند که در باشگاه اسپانیایی اتلتیک بیلبائو بازی می‌کنند. این دو برادر در اسپانیا از پدر و مادری مهاجر و اهل غنا به دنیا آمده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ چندی پیش اینیاکی با اینکه در همه رده‌های سنی پیراهن تیم ملی اسپانیا را به تن کرده بود اما زمانی که مشخص شد قرار است به تیم ملی بزرگسالان این کشور دعوت شود گفت تصمیم گرفته به کشور زادگاه پدر و مادرش، غنا، رفته و پیراهن تیم ملی غنا را به تن کند.

اما برادر دیگر که نیکو ویلیامز نام دارد و او هم در باشگاه بیلبائو بازی می‌کند حاضر نشده مسیر اینیاکی را در پیش بگیرد. او به فدراسیون فوتبال اسپانیا اعلام کرده بود که قصدی برای پوشیدن پیراهن هیچ تیم ملی‌ای به جز تیم ملی اسپانیا را ندارد. با انتشار اسامی دعوت شدگان به لاروخا از سوی لوئیس انریکه نام نیکو ویلیامز در فهرست دعوت‌شدگان به چشم می‌خورد.

نیکو ویلیامز بلافاصله به دعوت شدنش به تیم ملی اسپانیا واکنش نشان داد و گفت پوشیدن پیراهن لاروخا را افتخاری بزرگ می‌داند و از این بابت واقعا خوشحال است. نیکو ویلیامز در فهرستی که انریکه برای دو دیدار با سوئیس و پرتغال در لیگ ملتهای یوفا اعلام کرده حضور دارد و امیدوار است در فهرست نهایی جام جهانی اسپانیا هم حضور داشته باشد. پدر و مادرم و همه خانواده به من افتخار می‌کنند و حالا می‌خواهم ثابت کنم که لیاقت اعتماد سرمربی تیم ملی را دارم".

این ستاره بیلبائو که برای اولین بار به تیم ملی اسپانیا دعوت شده گفت:" باورم نمی‌شد که قرار است به تیم ملی دعوت بشوم. خیلی خوشحالم".

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی